Zavrieť

Porady

Ako skopirovat pivot tabulku z Excelu do Wordu?

Ahojte,

chcela by som vas poprosit o radu v nasledujucom probleme: potrebujem na dennej baze kopirovat z Excelu 2010 pivot tabulku do Wordu 2010 pricom sa kazdy den udaje v tabulke aktualizuju t.j. pridaju sa nove riadky a stlpce s novymi udajmi. Viem, ze sa da skopirovat tabulka ako link a potom sa vzdy aktualizuju udaje, avsak to mi ide len na vyznacene stlpce resp. riadky t.j. nepridaju sa nove stlpce a riadky, len sa mi aktualizuju udaje v danom vybranom poli pivot tabulky. Cize potrebovala by som, aby sa mi dana pivot tabulka vo Worde automaticky aktualizovala (nove udaje, pridali sa nove riadky a stlpce, ktore obsahuju udaje).

Dakujem vopred za pomoc.
Pekny den.
Naposledy upravil lucrecia : 21.06.15 at 13:50
marjankaj A ja by so niečo takéto "potreboval" aj v PDFku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nekopiruj tabulku do Wordu, ale vloz si Excelovsky objekt do Wordu, v ktorom bude link na tovj subor s kontingencnou tabulkou.

    Cize das vlozit, objekt, vytvorit zo suboru (tvoj Excel) a zaskrtnes prepojit so suborom.
    lucrecia Ahoj Ivka,

    ak spravne rozumiem, tak by si doporucovala vlozit tam objekt. Len tam nevidim tu moznost prepojit so suborom, mam tam moznost vytvorit novy a vytvorit z filu a potom tam sa len vyberie Excel. Ak mam v Exceli viac harkov, tak na zaklade coho sa prosim ta vyberie dana spravna pivot tabulka? Nakolko vo Worde mam viac tych pivot tabuliek.

    Dakujem vopred za akukolvek pomoc.
    ivka70 Vytvorit z file = vytvorit zo suboru

    ak mas viac harkov, potrebujes viackrat vlozit subor do Wordu, predsa vo vorde chces mat viac tabuliek, nie?

    Kazdopadne Excel di musis pripravit tak ,aby ti zobrazoval to, co chces vidiet.

    Ako skopirovat pivot tabulku z Excelu do Wordu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.