Zavrieť

Porady

Panelové závesy

Dobry den, byvame v starej budove v byte s vysokymi stropmi a velkymi oknami. Byt sme nedavno rekonstruovali vratane noveho nabytku a dekoracii ... prave sa chystame zakupit nové zavesy do okien pokial mozno od stropu az na zem. Narazila som na system panelovych zavesov a velmi sa mi paci ako to vyzera. Chcem sa opytat, ci ich ma niekto doma a je s nimi spokojny? su nejake vacsie problemy s udrzbou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    laiku je offline (nepripojený) laiku

    laiku
    My panelove zavesy mame uz niekolko rokov a parada ) V modernom interieri vyzeraju uzasne ... pravda mala som taky strach ako s udrzbou ale nakoniec v pohode. Zalezi co si vyberies za material, ale latkove sa daju normalne dat dole a vyprat. Mam jeden panel z takeho toho japonskeho papiera a ten len cistim vysavacom. Az sa zaspini, tak asi bude koniec ( Inak my kupovali kolajnicu v Ikea, ale hotove zavesy nie ... tie sme kupovali v specializovanej predajni zaclon. Pokial si sikovna, mozes si ich aj usit )
    Naposledy upravil laiku : 29.06.15 at 16:55 Dôvod: smajliky
    miaaau Dakujem za odpoved. Urcite by som chcela textilne panelove zavesy, papierove su sice pekne, ale skoro 'na jedno pouzitie'. Sama si ich sit nebudem - to by nedopadlo vobec dobre :-D chcela by som si ich kupit rovno cele naraz, asi som prilis leniva kupovat kolajnice v Ikei a potom zavesy niekam inam :-D Chcela by som len nejake jednoduche, s nejakym minimalistickym vzorom ..neco ako toto http://www.otto.sk/d-10012530485-pan...zaves-ros.html Ta cena mi nepride ani tak hrozna a o znacke Deko Trends som citala, ze su kvalitne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.