Zavrieť

Porady

Samsung Story 1,5 TB

Mám HDD Samsung Story 1,5 TB a mám v pc win 7 ovládače sú nainštalovaé ale nezobrazuje mi v Počítači zložku zo súborom na ukladanie dát
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    "nezobrazuje mi v Počítači zložku zo súborom na ukladanie dát"
    tak tomuto vôbec nerozumiem, čo tým cheš povedať.

    To akože ti nezobrazuje ten disk? To je jediný disk v PC? Alebo máš tam 2 disky, z čoho jeden je systémový a druhý je tento?

    A vytvoril si na ňom novú partíciu v PC? Ak nie, tak musíš ísť do správy diskov (cestu si vygúgliš) a tam na disku vytvoríš novú partíciu v PC - jednu alebo aj viac.

    AK chceš relevantnú odpoveď, musíš presne popísať problém, stav a čo potrebuješ dosiahnuť. Nemáme vešteckú guľu, aby sme videli tvoje PC. Najlepšie je pripojiť pár printscreenov z prieskumníka, kde vidno systémové disky a partície.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    David9833 HDD je pripojený k PC a nezobrazuje zložku v PC ako C,D,F,...,máme ešte 1 HDD a ten tam zobrazuje

    tú partíciu podľa mňa netreba vytvoriť nechcem ich nejako deliť

    Ten disk sa nezobrazuje,je pripojený ale nemôžem naň ukladať dáta
    Chobot Na novom disku musíš vytvoriť partíciu, aj keď len jednu.
    David9833 pozeral som ako ju vytvoril nemohol by sem niekto dať ten návod,alebo to musím nabotovať,som len začiatočník a nesom taký skúsený,nejaký podrobný návod aby som sa v ničom nezmýlil
    David9833 Ok už som to spravil
    Ďakujem za pomoc
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.