Zavrieť

Porady

plavajuca laminatova podlaha na plavajucu laminatovu podlahu

Mam v plane menit laminatovu plavajucu podlahu. Povodna je tu ako som kupil byt. Ma uz svoje roky, nepaci sa mi farba, su na nej skrabance a vylupnute dierky po pade roznych veci. Pod nou su pravdepodobne parkety, neviem to isto lebo som staru nerozoberal, ale poznal som byvalych majitelov a ti by si s tym robotu nerobili :-) . Chcem sa spytat ci mozem na tuto staru plavajucu podlahu dat tu PE foliu a na nu novu laminatovu podlahu. Bolo by to pre mna vyhodne v tom, ze by som mal o robotu menej a vyrovnal by sa mi skok medzi izbami a chodbou na ktorej je dlazba. Neviem ci to ale casom nebude robit zlobu. Stara je pomerne rovna a ani nevrzga okrem 1 - 2 malych miest. Ak mate niekto dake skusenosti, za radu budem vdacny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Ak ti to výškovo nerobí problém, nevidím prekážku.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Môžeš aj tak. Ale osobne by som na ten laminát nalepil samolepiacu vinylovú podlahu o hrúbke cca 2-3 mm. Nezvýši to podlahu až tak a bude vyzerať ako nová.

    plavajuca laminatova podlaha na plavajucu laminatovu podlahu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.