Zavrieť

Porady

Kamosovi manzelka odisla s detmi a brani v kontakte.

Dobry den,
moj kamarat ma problem: je zenaty a maju s manzelkou dve deti. Nepacilo sa mu, ze jeho manzelka chodi s detmi na akcie s inou rodinou, ktora ma dost agresivne deti (uz je to lepsie, ale v munolosti byvali agresivni), kedze sa o svoje deti bal, nechcel aby tam chodila. Chodila aj bez jeho suhlasu, klamala mu a teraz vzala deti z domu prec a nechce mu dovolit kontakt s nimi. Moj kamarat je z toho zufaly. Co mu mozem poradit? Chcel by aspon nejaky oficialny papier co moze a co nemoze manzelka bez jeho suhlasu s detmi robit. Dalo by sa nieco take? Nechce vsak aby boli deti konfrontovane uradmi. Co by ste mi prosim poradili? Vopred dakujem za kazdu radu. Daniela
buchač ....ktora ma dost agresivne deti.....
==============================

Špecifikuj agresivitu.
Aký je vek detí...kamošove a tie druhé ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Obaja rodicia maju voci detom rovnake prava,aj povinnosti.

    Ak sa manzelka odstahovala a brani styku s detmi,kamarat sa moze svojich prav domahat sudnou cestou./ bud ziadat deti do vlastnej starostlivosti,alebo striedava starostlivost,alebo urcenie ineho casu na stretavanie s detmi/

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Obávam sa,že bez pomoci úradov to nepôjde,preto by sa mal obrátiť na príslušný ÚPSVaR,odd.sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately:
    http://www.upsvar.sk/buxus/docs//ura...a_kuratela.pdf
    Treba tam zájsť a poradiť sa.

    Kamosovi manzelka odisla s detmi a brani v kontakte.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.