Zavrieť

Porady

platnost zmluvy

chcel by som sa opytat

mam zmluvu na dobu určitú do 14.7. a ideme teraz podpisovať už na dobu neurčitú od 15.7. (kolegovia uz podpísali, ja som bol na PN)
ale bol som teraz na pohovor v inej firme a majú mi dat vedieť tento týždeň či ma berú alebo nie.....(cize este pred 15.7.)
a ja neviem ci ju podpísať teraz môžem a ze keby mi do 15. dali vedieť že ma berú , ci sa len zruší, alebo sa už zavazujem do predu
v praci to mame teraz nejake dvne a nemozem dat najavo ze som bol na pohovor a ze cakam na odpoved, pretoze ak by ma nevzali, mal by som v tejto praci z toho mensie problemy, takze to chcem drzat kym neviem naozaj ci ma vezmu alebo nie....

v zmluve je vraj napisane ze nadobuda platnost od 15.7.

poradte ci mozem s kludom podpisat a ak by ma vzali tak len zrusit, alebo mam nejako podrzat zmluvu a nepodpisovat ju v ziadnom pripade

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak chceš odísť a podpíšeš zmluvu, tak rýchlo neodídeš. Ak sa dá, tak s podpisom počkaj. Sám sa musíš rozhodnúť, čo je lepšie, či zostať alebo nie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.