Zavrieť

Porady

termínovaný účet - vklad omylom

Ahojte. Stala sa mi taka vec,ze omylom som uviedla na poste pri posielani balika na dobierku cislo mojho terminovaneho uctu namiesto mojho osobneho. Moja otazka: ako sa teraz dostat k mojim peniazom? ups :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Však peniaze budú na tvojom účte, nie? Akurát že nie bežnom, ale termínovanom.

    A ako sa k nim dostať? Jednoducho. Veď si ich z účtu vyberieš alebo prevedieš na bežný účet. V čom je problém?
    evellina1 Problem je v tom,ze adresat si uz balik prevzal a mne neprisli peniaze. Tak som po tom zacala patrat a proste som zistila,ze na termin. ucet sa nevklada. A na vypise z banky nemam nic nove.
    Mária27 Kontaktuj tvoju banku - možno tam došli a nevedia či nemôžu ich priradiť.
    Terminovaný účet je vkladový účet, dá sa tam však zaslať aj bezhotovostne vklad - všetko záleží od podmienok banky.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Na väčšinu termínovaných účtov nie je možné neplánovane vložiť nejakú sumu. Je možné, že sa to odosielateľovi vráti späť....

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Treba kontaktovat postu, vrati sa jej to spat a ona to bude posielat spat odosielatelovi. Cize vyriesi sa to jedine cez postu.
    evellina1 Pisala som na zakaznicky servis Sl. posty a ze budem musiet vyplnit reklamacny formular.

    termínovaný účet - vklad omylom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.