Zavrieť

Porady

Ako zohnať dôchodcov na dohodu o pracovnej činnosti?

Čaute, mám firmu, zamestnávam na dohodu, ale ako mám zháňaž dôchodcov? Po internetových portáloch, čo dávam inzeráty, tak sa mi hlásia len študenti a nezamestnaní. Mám dávať do miestnych rozhlasov v mestách, ale čo keď v niektorých metách nie sú rozhlasy, tam ako pozháňam dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť?
10 komentárov     zbaliť
marjankaj No keby si im aj zaplatil koľko ponúkaš na tej zmluve, tak by si ich zase musel aj odháňať.
arizona a preco nedas teda privyrobit tym studentom a nezamestnanym? ved aj ti ti robotu urobia,nie?
kopretinka ja som dôchodca a chcem si privyrobiť,čakám na ponuku......
marjankaj No neviem, či nebudeš musieť priložiť aj fotku v plavkách Je akýsi utajený
kopretinka na fotku v plavkách nech sa mu hlásia študenti
kopretinka tak som sa žiadnej ponuky nedočkala.........
veronikasad nenapísala si čo vieš robiť ...
marjankaj Sama si sa vylúčila. V plavkách sa fotiť nechceš. Alebo si chcela bez plaviek?
kopretinka podmienka nie je vedieť niečo robiť,ale byť dôchodca,čo si chce privyrobiť
veronikasad Tak aj ja sa hlásim, od juna som už tiež dôchodca ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ZP

    § 13

    (2) V pracovnoprávnych vzťahoch sa zakazuje diskriminácia zamestnancov z dôvodu pohlavia, manželského stavu a rodinného stavu, sexuálnej orientácie, rasy, farby pleti, jazyka, veku, nepriaznivého zdravotného stavu alebo zdravotného postihnutia, genetických vlastností, viery, náboženstva, politického alebo iného zmýšľania, odborovej činnosti, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Veď on ich nechce zamestnať. Či???? To by ich musel naozaj komplet vyplatiť aj s poistením.
    avalik to sa s nimi len chce dohodnut? ... a potom co s nimi robi?
    marjankaj Veď nech sa sám "vyfarbí".
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    no dôchodcovia asi nesedia na nete a nelúskajú internetové portály,dôchodcovia skôr čítajú papierové noviny,letáky.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Veď to vylep v domovoch dôchodcov. Tam sa ti puberťáci hlásiť nebudú

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    skús inzerciu v Matovičových regionálnych novinách, tie dôchodcovia určite čítajú ...Sú doručované každý týždeň do každej domácnosti

    Ako zohnať dôchodcov na dohodu o pracovnej činnosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.