Zavrieť

Porady

Predaj zeleniny

Dobry den prosim vas poradeli by ste mi?Chcem si otvorit predajnu zo zeleninou co ktomu vsetkemu potrebujem.Vopred Dakujem
5 komentárov     zbaliť
lujza.j a čo si si už naštudovala?
Jana325 Som este zamestnana a chcem odist z roboty A sama nieco skusit.Chcela by som z niecim začat a zaujalo ma predaj zeleniny.Vybavujem si priestor na prenajom.A neviem co mam ako prve spravit.
Jana325 Nastudovala som si ze ked chcem predavat zeleninu musim mat hyg zabespecenu miestnost a taktiez sklad.
Jana325 Prosim o odp
Jana325 .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Jana325 Ake povinnosti,myslis chud do prace?
    avalik Chud? To je co? ... klikni na ten odkaz a studuj

    deanka je offline (nepripojený) deanka

    deanka
    Po odpovedi od "avalik"- povinnosti ktoré máš splniť, aby si mohla podnikať sa pýtam, máš ešte chuť podnikať ???
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jana325 Ziadne prirucky som nečitala.Zaklad podnikat je podla mna sa hlavne nebat ist so toho.Som mlada a potrebujem zmenu.
    kopretinka ´tak nečítaj,a keď ti hygiena zavrie obchod,tak ťa chuť prejde.
    Jana325 Tuto prirucku som necitala ale to iste mam uz nastudovane.Keby som nemala chud nejdem do toho.Pitala som sa co ako prve mam spravit a ako mam postupovat.Najprv zalozit zivnost alebo si este bez zalozenia vybavit ostatne veci.napr skolenie hyg a podobne.
    kopretinka bez živnosti ti nikto nič neprenajme,ani nedostaneš žiadne povolenia..................možno to hygienické minimum áno.
    Jana325 Ja si chcem zalozit zivnost len neviem ci si ju mam hnet otvorit alebo az po vybaveni niektorych veci.To mi je jasne ze bez zivnosti to nepojde.aj ked to bude Maloobchod.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.