Zavrieť

Porady

Ako správne vystaviť odoslanú faktúru v OMEGE?

Ahojte poraďáci, pri vystavovaní odoslanej faktúry v OMEGE mám problém pri zobrazovaní a tlači čísla položky na faktúre a textov položiek pri tlači z evidencie účtovných dokladov
Faktúru vystavujem cez záložku fakturácia a po vystavení odkliknem aj zaevidovanie do evidencie účtovných dokladov.
1. Keď faktúru vytlačím z fakturácie, nevytlačí pri jednotlivých položkách faktúry poradové čísla.
2. Keď spustím tlač faktúry z evidencie účtovných dokladov, nevytlačí texty jednotlivých položiek vôbec - vytlačí iba celkovú sumu faktúry.
Poraďte, kde robím chybu.
Ďakujem. Jana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monika1991 je offline (nepripojený) monika1991

    monika1991
    a tlačíš cez štandardnú tlačovú zostavu alebo si si vytvorila vlastnú???Pri vlastnej tlačovej zostave by bol problém jasný a to v tom, že si si ju nesprávne vytvorila, no pri štandardných tlačových zostavách si si nezmenila niečo v nastavení?

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    však zavolaj na ich hotline, tam ti poradie - budeš mať niečo zle v nastaveniach
    janavrbovska Ďakujem, napísala som im, nikto sa neozval (zatiaľ)...
    Ale už som to čiastočne rozlúskla. Na starom PC mi vypisuje, že z evidencie sa faktúry tlačiť nedajú...vraj ich treba tlačiť z fakturácie.
    V nastaveniach som musela nastaviť : Automaticky číslovať por. číslo od:...

    Ako správne vystaviť odoslanú faktúru v OMEGE?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.