Zavrieť

Porady

Aky mobil do 120 EUR

Ahojte,mohli by ste mi poradiť ze aky mobil si mam vybrat do 120 eur, len aby bol vykonny a nech ma dlhu vydrz baterie.
3 komentárov     zbaliť
kn-alka ej tá naša slovenčina - mobyl? mobil?
Chobot Sice mimo témy, ale ...

Nemal si náhodou brata Milana?
Pavol Urban nie nemal
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Okolo 120 eur máš mobilov habadej.
    Síce ti nenapíšem presný typ, lebo nepoznám tvoje preferencie, ale takto sa dá k tomu prísť.
    Na tomto linku máš všetky mobily od 60 eur do 120 eur, je ich 265 ks
    https://www.alza.sk/vsetky-telefony/...=0&pg=1&sc=683
    - tento web používam ako "referenčný" lebo má kvalitne urobené filtrovanie. Ak nájdem to, čo potrebujem, tak ho pozriem koľko stojí inde, vrátane kamenných obchodov ako nay a hej.sk
    A potom sa rozhodnem.
    Dôležité je pre teba si hlavne ujasniť čo chceš na mobile robiť, a ako má vypadať /či dotykový, alebo klávesový/, či má mať android /iný by som už nebral/ alebo aj windows.
    Potom si dobre rozmysli veľkosť displeja a jeho rozlíšenie.
    Ak budeš mať ujasnené určité základné črty, prejdi v tom linku na tú záložku "značky a parametre" a nahádž tam tvoje preferencie.
    Uvidíš nakoniec koľko modelov ti vypľuje monitor no a ak ti ide o batériu, tak pozeraj čo najväčšiu kapacitu.
    Minule som práve pomáhal vyberať kolegyni lacný mobil okolo 70 eur a vybral som jej LG L40 asi za tých 60-65 eur. Normálne som bol vyhúkaný aký mobil celkom dobrý sa dá kúpiť za tú sumu a ako pekne jej fotí.
    Fotky má zrovnateľné normálne s kompaktom a to nehovorím že ho využíva v aute aj ako offline plnohodnotnú navigáciu so softom sygic.
    Myslím, že pre nenáročného užívateľa výborné.
    Sám som kupoval pred 3 týždňami pre seba lenovo p70, ale to je už trochu iná liga.
    ps: tých 120 eur je taká medzera, tam nezoženieš asi inú baterku ako nejakú 2100-vku, ak by si ale ešte priplatila 40 eur, to by bola už iná liga https://www.alza.sk/lenovo-a5000-bla...m-d2419203.htm ale treba povedať, že je to už 5 palcová lopata, ale baterka kapacitne raz taká.
    Naposledy upravil Nandrolon : 17.07.15 at 13:02
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Pavol Urban Dakujem za radu a nieco si urcite vyberiem
    Pavol Urban A este som sa chcel spytat ze aku znacku mam preferovat lebo ja sa v tom nevyznam
    buchač Všeobecne platí, že značka v poniektorých prípadoch a výrobkoch nie je zárukou kvality.

    Už to nie to, čo niekedy bývalo...
    Nandrolon Nakolko som mal konkretnu predstavu, vyberal som iba asus a lenovo, vsetko ostatne som vylucil.
    buchač Nakoľko mám určitú predstavu, tak Asus a Lenovo vylučujem...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.