Zavrieť

Porady

Dodatok k pracovnej zmluve

Ahojte poraďáci, potrebovala by som radu:
chceme zaplatiť zamestnancovi drahé školenie a zároveň by sme to chceli ošetriť v pracovnej zmluve s tým, že po skončení školenia a dostaní certifikátu, musí u nás ešte pracovať 2 roky.
Nemáte náhodou niekto takýto dodatok k pracovnej zmluve?
Ďakujem
Mirka
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Evanka
mirka16
Ahojte poraďáci, potrebovala by som radu:
chceme zaplatiť zamestnancovi drahé školenie a zároveň by sme to chceli ošetriť v pracovnej zmluve s tým, že po skončení školenia a dostaní certifikátu, musí u nás ešte pracovať 2 roky.
Nemáte náhodou niekto takýto dodatok k pracovnej zmluve?
Ďakujem
Mirka
Mirka, je to samozrejme možné riešiť dodatkom. Nechápem však, čo potrebuješ poradiť. To čo tam chcete mať, to tam treba dať a bude to platiť. Pokúsila som sa ti v rýchlosti napísať pár bodov. Možno ti to pomôže - uprav si podľa potreby.


Dodatok k pracovnej zmluve

<O:p</O:p
Zamestnávateľ:<O:p</O:p
Zamestnanec:<O:p</O:p
<O:p</O:p

Tento dodatok upravuje Pracovnú zmluvu, uzatvorenú medzu zmluvnými stranami dňa.... nasledovne:<O:p</O:p
1. Z-c sa zúčastní školenia...., ktoré plne hradí z-teľ .<O:p</O:p
2. Z-c sa zaväzuje, že odpracuje dohodnutej pozícii u zamestnávateľa najmenej dva roky po získaní certifikátu a v tejto dobe nepožiada o ukončenie pracovného pomeru. <O:p</O:p
3. V prípade, že z-nec neodpracuje u z-teľa najmenej dohodnutú dobu, bude musieť vrátiť celú finančnú čiastku vo výške ...., ktorú zamestnávateľ na škole vynaložil.<O:p</O:p
4. Ak z-nec neodpracuje dohodnutú dobu z titulu rozviazanie pracovného pomeru výpoveďou zo strany zamestnávateľa, z-nec finančné prostriedky vynaložené na školenie vrátiť nemusí.



Miesto a dátum

Podpisy oboch zmluvných strán<O:p</O:p

Gabika13 je offline (nepripojený) Gabika13

sympatická moodroočka Gabika13
Mam teraz obdobny problem a riesim to dohodou o zotrvani podla § 155 ZP. Prave som za skvelej pomoci jednej poradacky takuto dohodu pripravila, ak by si mala zaujem viem Ti ju poskytnut.
Gabika

mirka16 je offline (nepripojený) mirka16

mirka16
Ahoj Gabika, ak môžeš, tak by som bola rada keby si mi mohla poslať ten dodatok.
ďakujem veľmo pekne
mirka

Dodatok k pracovnej zmluve

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.