Zavrieť

Porady

podsvietenie klavesnice

na novom asus g771 nefunguje podsvietenie klavesnice, resp. kl. skratka fn / f3, f4, pocas instalacie svietila tak som ju vypol fn / f3, od vtedy nesvieti, pri spustani preblikne, teraz ma win 10
ďakujem za kazdu radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Problem je win 10. Ale nie ze sa dokakas a ho odinstalujes.
    Na zaciatok inicializuj BIOS.
    Vojdi do neho a daj defaultne nastavenia a uloz odid z neho.
    Ak nepomohlo, daj aktualizovat win, teda windows update. Urcite mas v notasi este aj nejaky program od vyrobcu na aktualizaciu ovladacov, skus aj ten.
    Ak sa nic neudeje, nechaj to tak, zachvilu sa vsetci vyrobcovia softu zobudia a zacnu hufne aktualizovat svoj HW + aj WIN 10 sa bude liecit z porodnych bolesti...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mirco12 bios som dal aktualny, win je aktualny, spravca zariadeni tvrdi ze ze ovladac klavesnice je aktualny, na stranke asus som nic nenasiel, v manuali pre istotu klavesy f3,4 pre istotu vynechali, sak keby nieco mam baterku ....
    Nandrolon Ostava nam uz len cakat... Ja cakam mimochodom u fujitsu pi3660 tiez na aktualizaciu aktivnych Hot klaves a Fn skratiek :-)) ale reset biosu mi vyriesil problem so zapnutim wifi, ktora nesla zapnut ani hardwarovo a ani softverovo. Vypinac vo Win mi stale skakal do polohy vypnute... :-))
    misoft Keďže máš ASUS - na tzv. Hot Keys majú utilitu ATK Package - buď aktualizovať utilitu, alebo skús spustiť v príkazovom hcontrol.exe, prípadne nájsť v prieskumníku "hcontrol" a spustiť - často sa spúšťa pri štarte len hcontroluser, čo nenaštartuje práve tie špecifické klávesy...
    Mirco12 dal som vyhladat atk, hned mi to vyhodilo ci chcem zapnut atk screen display, a je to
    ďakujem
      zbaliť

    podsvietenie klavesnice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.