Zavrieť

Porady

Na ktorych cestarinach sa dá platiť bank card?

Vie mi niekto dat zoznam vsetkych cestarin v Chorvatsku alebo link, kde sa da platit bankovou kartou, nie ENC. Dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    lujza.j By som sa ako na jediny zdroj uhrady.... na kartu nespoliehala....predminuly rok....moju nezobralo....chlapovu ano....minuly rok chlapovu nie moju ano.....karty nam banky nemenili.....

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    myslím že vsetky "cestariny" su uspôsobené na platbu kartou. Idealne je zobrat si zo sebou 2 karty (ak mate) alebo potom cash.
    Jedine pri navrate z Makarskej (Spilt) do Zagrebu je pred Zagrebom cestarina "LUČKO" a tu je samostatny pruh (cesta) cash a samostatny pruh (cesta) pre ENC + karty - cca 3 KM predtym sa cesty rozdeluju a potom po prejazde cestarin sa spajaju

    Idealne je ale zohnat si (alebo pozicat) si ENC krabicku a ides bez zastavenia v samostanom pruhu. jJ bezne poziciavam - 2-3 kamaratom kazdy rok. Po navrate vyuctujem.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    v goriči sme platili kartou v bežnom "cash" pruhu. ale tuším sa dá platiť aj eurami
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Da...ale sa mi zda,ze vydavok som mala v kunach....
    Gabi03 to ano... ale na tabuliach vypisuju, kolko je to v eur, tak sa da dat presne, ak je...
    lujza.j Ja som presne nemala...."ošúpal" ma ako cibulu...vrrr...schmatnes vydavok a neriesis...otvori rampu a cau....
    Gabi03 jj, viem zo skúseností
    lujza.j Skoro ma slak trafil
      zbaliť

    Na ktorych cestarinach sa dá platiť bank card?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.