Zavrieť

Porady

Zvuk, slúchadlá, notebook.

Dobrý večer, mám Windows 10, notebook a vyskytol sa mi nepríjemný problém so slúchadlami.
Vždy som pripojila slúchadlá, vyskočila mi tabuľka o pripojení slúchadiel, potvrdila som. To isté s reproduktormi. No omylom som niečo odklikla a už mi tabuľku nevyhadzuje a slúchadlá či reproduktori nereagujú. Pohrala som sa v Ovládací panel-Zvuk a všetko som odlikla povoliť ale stále nič.
Ďakujem za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ovso je offline (nepripojený) ovso

    ovso
    Musis to opatovne povolit priamo v nastaveniach ovladaca zvukovej karty. Napis od akeho vyrobcu mas zvukovu kartu, pripadne model

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na ikonku repračika vpravo dole - PTM - Zvuky - Prehrávanie. Vybrať "Speakers" - Zapnúť.
    NB potom len pri zasunutí/vysunutí registruje pripojenie/odpojenie zariadenia a oznamuje to. Podľa správnosti nie je toto nikdy potrebné odsúhlasiť. Prepojenie je totiž robené mechanicky priamo v konektore (zasunutím Jack (kolík) do konektora (dierka) sa rozopnú mechanicky kontakty k vnútorným reprákom a pripoja sa slúchadlá - a naopak).
    Ešte upresni, čo to máš za NB. Niektoré "lacnejšie" NB v rámci úspory totiž kombinujú konektory Speaker/Mic (Slúchadlá/mikrofón) do jedného a vtedy sa fakt musí toto odsúhlasiť, čo sa pripojilo. (S týmto som sa stretol len raz u akéhosi netbooku)
    Normálne NB majú totiž dva konektory pre zvukové zariadenia

    Zvuk, slúchadlá, notebook.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.