Zavrieť

Porady

Dávka v nezamestnanosti po MD, RD...

Ahojte,
poprosím znalých, či vznikne nárok na dávku v nezamestnanosti ak :
1 MD 28.10.2009 RD od 01.05.2010
2 MD 29.09.2012 RD od 01.04.2013 - 3 roky bude mať 17.11.2015

Predtým pracovala nepretržite u zamestnávateľa /cez 7 rokov/, PP stále trvá..... Ďakujem.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    SOMI Trenčín, spol. s r.o.
    Vznikne.
    evuš Veľmi pekne ďakujem.... myslela som si to i ja, ale nechcela som náhodou zle poradiť....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    vznikne a správnym načasovaním čerpania a preplatenia zbytku nevyčerpanej dovolenky je možné podstatne ovplyvniť jej výšku
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    evuš Veronika, ďakujem....takže nech si zistí v práci koľko má zostatok dovolenky ? Totiž do práce sa kvôli deťom vrátiť nebude môcť, mladšieho syna jej bohužial nevzali kvôli plnému stavu do škôlky, takže bude musieť rozviazať PP /zamestnávateľ ju kvôli deťom asi už nebude chcieť nechať na danej pozícii/...čo bude pre ňu najvýhodnejšie ?
    veronikasad Mesiac pred skončením RD nech písomne oznámi zamestnávatelovi ukončenie RD a požiada o čerpanie dovolenky 1-2 dni, ostatnú dovolenku nech jej zamestnávatel preplatí.
    Pracovný pomer nekončiť posledným dňom RD !
    Ak o skončenie prac.pomeru bude žiadať sama, nárok na odstupné jej nevznikne.
    veronikasad tej nevyčerpanej dovolenky za rok 2010, 2012 a 2013 je vznikne dosť, vo všetkých 3 rokoch vznikne nárok na dovolenku za kal.rok, ktorá bude krátená z titulu RD.
    evuš ..áno, som si vedomá, že ak dá výpoveď alebo ukončí PP dohodou nevznikne jej nárok na odstupné.... čiže cca 10.10. nech doručí oznámenie o ukončení RD, požiada o pár dní dovolenky /18.-20.11/, ostatnú nech jej zamestnávateľ preplatí...a PP nech skončí napr. k 30.11.2015 ? Veľmi pekne ďakujem za ochotu....
    veronikasad prečo k 30.11.? Posledným dňom čerpania dovolenky ...
    Hoď sem potom nárok dovolenky, ktorý jej vypočítali vo firme - prepočítame.
    evuš ..no, písala si, že PP neskončiť posledným dňom RD...takže ak si vezme dovolenku napr. 18-20.11. PP môže skončiť k 20.11.2015 s tým, že zbytok dovolenky jej preplatia...?
    Ak budem mať bližšie info, dám vedieť...vážne veľmi si mi pomohla....ďakujem...
    veronikasad ano, 20.11. - len pozri či to nie je víkend
    veronikasad ešte zisti, či počas RD náhodou nepracovala na dohodu. Vtedy jej táto finta moc nepomôže.
    evuš Nie je..ok, vďaka...
    evuš Takže dnes sa u mňa zastavila, na pôvodné miesto ju šéfka nedá, viacmenej jej povedala, že s ňou ani neráta /má vraj 2 malé deti a ona PN,OČR neuznáva - vŕŕ/......ako donútiť zamestnávateľa dať jej výpoveď, aby dostala odstupné ? Asi nijako, však?
    evuš Vraj jej VZ pre podporu pred čerpaním dovolenky po MD je 588, € ...zostatok dovolenky má vraj 26-27 dní...pošle oznámenie zamestnávateľovi o ukončení RD k 17.11.2015 s tým, že v dňoch 18-20.11 čerpá dovolenku a PP končí 20.11.2015, zbytok dovolenky si dá preplatiť...Je to tak správne ?
      zbaliť

    Dávka v nezamestnanosti po MD, RD...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.