Zavrieť

Porady

Uštipnutie neznámym hmyzom

Bola som na dovolenke v Bulharsku, konkrétne v dedinke Aheloy. Asi deň po návrate na Slovensko som si na zadku našla štípanec. Najskôr vyzeral ako od komára, tak som mu samozrejme nevenovala pozornosť. Asi po dvoch dňoch som si uvedomila, že sa mi asi štvornásobne zväčšil a v noci som si ho rozškriabala. Dávam si naň fenistil gér, gél proti štípancom, aj ho dezinfikujem propolisom, ale nič nezaberá. Pomaličky sa mi dokola tvoria ďalšie pupienka. Štípance teraz vyzerajú, ako odretá koža, ale súvisle do kruhov. Môžete mi prosím poradiť? Ďakujem, Silvia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zájdi za dermatologičkou.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j ...alebo potom foto tu prilepiť?!
    Tweety myslíš také malé selfíčko, aby sme mali verný obraz?
    Silvia Zlat. Zadok si radšej fotiť nebudem
    lujza.j ....alebo aj velké?!
    Silvia Zlat. už som sa objednala na zajtra ráno.... len neviem, aký postup môžem očakávať. Či injekciu, alebo antibiotiká
    Tweety myslíš, že to vieme vyveštiť? Ak sa z odberu potvrdí napr. borelióza, ATB ťa neminú
    Silvia Zlat. Nemyslím si, že viete veštiť. Mám proste iba strach a preto sa obraciam na poradňu. Možno tu s tým má niekto skúsenosti.
      zbaliť

    Uštipnutie neznámym hmyzom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.