Zavrieť

Porady

urbárska spoločnosť bez právnej subjektivity

dobrý deň prosím vás urbár bez právnej subjektivity na aké účty zaúčtovať vyplatené podiely a dosiahnutý hospodársky výsledok? dakujem Dopĺňam lesná sprava im udelila výnimku a môžu fungovať bez právnej subjektivity pátram po tom, aj na daňovom mi povedali,že musia byť s právnou subjektivitou, poznam aj iné urbárske spoločnosti,ktoré mi potvrdili,že na zaklade výnimky nemusia prejsť,stretol sa niekto s týmto, vie mi poradiť na zaklade akej výnimky môžu spoločenstva ostať bez právnej subjektivity?ďakujem
Naposledy upravil maja32 : 24.08.15 at 03:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pišta6 je offline (nepripojený) Pišta6

    Pišta6
    dobrý večer, v zákone o PZ 97/2013 je jasne uvedené, že PZ bez právnej subjektivity, ktoré sa do 30. júna 2014 nepretransformujú, sa zrušujú, táto vec bola známa dostatočne dlhú dobu, aby to mohli stihnúť

    O výnimkách nie je v zákone zmienka, skús sa ešte obrátiť na príslušný Lesný úrad, aké ti k tomu dajú stanovisko, lebo v našej krajine nikdy nevieš

    urbárska spoločnosť bez právnej subjektivity

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.