Zavrieť

Porady

pojazdný bufet

Ahojte.
Stretli ste sa prosím niekto s klientom ktorý má pojazdný bufet?
Potrebovala by som poradiť čo k tomu všetko treba vybaviť. Či treba nejaké povolenie alebo zvláštne doklady alebo stačí dať bufet na kolesá a hurá k hladným krkom. Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulda
    Ahojte.
    Stretli ste sa prosím niekto s klientom ktorý má pojazdný bufet?
    Potrebovala by som poradiť čo k tomu všetko treba vybaviť. Či treba nejaké povolenie alebo zvláštne doklady alebo stačí dať bufet na kolesá a hurá k hladným krkom. Díky.
    Potrebuješ vybaviť všetko tak isto, ako keby si mala reštauráciu, resp. bufet bez kolies. Takže hygienik, reg.pokladňa, zodpovedná osoba, ktorá má kvalifikáciu na prevádzkovanie atď.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ubezpeč sa, že splníš kritéria od hygienikov. Informuj sa u nich, čo budú od Teba požadovať.
    ...chcel by som sa opýtať, ako je to s konečnou prevádzkou pojazdného bufetu/gastronomického prívesu? Dajme tomu, že mám vyriešené všetky záležitosti ohľadne hygieny, mám živnosť na prípravu a predaj jedál. Moja otázka je len, či môže pojazdný prevádzkovať takým spôsobom, že sa ráno zobudím a poviem si, dnes idem do susednej dediny na parkovisko. Prídem tam, otvorím okno na prívese a začnem náhodným okoloidúcim predávať? Na druhý deň pôjdem do iného okresu a tak. Môže to takto fungovať? Alebo potrebujem všade tam, kde budem predávať povolenie od obce/mesta? Alebo čo vlastne potrebujem? Napríklad, ak si spomínate na mraziarenské autíčko "Family Frost", čo po dedinách predávali nanuky...nejakým takým spôsobom by som to chcel prevádzkovať. Môžem len tak cestovať z dediny na dedinu? Veľmi pekne ďakujem za radu.

    TSUN je offline (nepripojený) TSUN

    TSUN
    Ja by som tiež potreboval poradiť v tomto smere, manželka má bufetový príves v ktorom by sme chceli predávať zmrzlinu. Žiaľ zatiaľ sa nám nepodarilo vybaviť hygienu aj napriek tomu že mám nezávislú elektriku - elektrocentrálou, vodu z 30litrových zásobníkov.
    Dnes už viem že stačí zaplatiť na úrade poplatok za predajné miesto niekde je to okolo 3-5€ na deň a je možné predávať po dohode s úradom na mieste ktoré si vopred vytypujete. V niektorích mestách majú rozdelené časti na predajné zóny a tam je cena za deň podstatne vyššia.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    bez súhlasu hygieny nelze, inak stále platí čo bolo popísané v príspevkoch vyššie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.