Zavrieť

Porady

Viete mi niekto poradiť dobrý eshop so šperkami?

Ahoj, už dlhšie si chcem kúpiť nejakú krásnu retiazku, no nič z kamenných zlatníctiev, ktoré mám po ruke sa mi nepáči a na eshopy sa nechcem spoliehať bez porady... pozná niekto niečo také?
Paťo45 Asi mesiac dozadu som pomáhal priateľke objednávať cez nez prívesok. Nepamätám si presne stránku, niečo so zlatom,alebo niečo také, neviem. Skús pozrieť vážne cez ten google Myslím, že som ti pomohol viac ako tie haterské komenty tu dole.
lujza.j úsmev je...koleno už nebolí teda?!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ved si pozri eshopy ci nemaju aj kamennu predajnu - ak maju, tak si urob vylet za retiazkou ... okrem toho, co je krasne pre teba nemusi byt krasne pre mna a naopak

    Ak si das do googla nazov nejakeho eshopu, tak ti vyhodi aj pripadne problemy s nim. To ze niekto ma dobru skusenost, neznamena, ze budes mat aj ty a samozrejme plati aj naopak.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 presne tak
    lujza.j Dievcata nebojte sa ten spravny link...tu este len bude.....
    avalik Ved cakam kedy sa objavi aj novoregistrovanym clenom
    Kabaka123
    korela Už som dobehla, so starým nickom. :-) Kde zohnať krásnu, zrejme zlatú retiazku? Síce nevymetám zlatníctva, ale podľa mňa sa v nich tovar veľmi nelíši. Ak šperk, tak si vybrať už originálny, nie tuctový. U šperkára. Mňa oslovuje tvorba http://danielkristof.sk/kontakt/
    Podotýkam, že ho vôbec nepoznám, reklamu mu nerobím. Keď človek ukončí šperk na VŠVU, ešte neznamená, že sa uchytí, ale ak áno, predáva tovar najmä za hranicami a poriadne ďaleko.
    lujza.j Ja ak....dam vyrobit...ma to svoju dušu....
    korela Moja reč.
      zbaliť

    Viete mi niekto poradiť dobrý eshop so šperkami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.