Zavrieť

Porady

Aké sú moje povinnosti voči spotrebným daniam, ak mám predajňu s potravinami

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, kde nájdem alebo ako mám zistiť, aké sú moje povinnosti ak máme maloobchodnú predajňu s potravinami, kde predávame aj alkohol, cigarety a cigary. Som registrovaná aj na Colnom úrade - pre oblasť SPD ale neviem vôbec či mám posielať nejakú evidenciu, kedy a ku ktorému dátumu. Taktiež sa chcem informovať, či sa bude robiť nejaká inventarizácia tabaku a cigariet ako to bolo s liehom k 30.6.2015. Ďakujem za každú pomoc vopred.

Nikto nevie pomôcť? Prosím :/
Naposledy upravil HannaA : 28.08.15 at 06:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    HannaA Ďakujem krásne, tam som bola ale ozaj nechápem tým výkladom...chcela som sa skôr porozprávať s niekým kto má v tom prax aby mi to po lopate povedal
    avalik Tak si zajdi na pokec k danovemu poradcovi ... a tiez vyhladavaj na porade, pripadne si vygoogli odborne clanky

    Aké sú moje povinnosti voči spotrebným daniam, ak mám predajňu s potravinami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.