Zavrieť

Porady

Podnikateľský zámer pre zamestnanie z upsvar podľa § 51a-vzor podnikat. zámeru

Dobrý deň prosím Vás robil niekto podnikateľský zámer pre upsvar na zamestnanie evidovaného na urade práce do 29 rokov? čo by mal obsahovať a nemáte náhodou vzor? Ďakujem krásne za každu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlasta je offline (nepripojený) Vlasta

    Vlasta
    Na stranke upsvar je vzor, co ma obsahovat. My sme len strucne opisali vyvoj spolocnosti, strukturu spolocnosti, co je cielom a pracovnu napln jednotlivych prac.

    http://www.upsvar.sk/ke/tlaciva-pre-...page_id=466182
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lucia štefaňakova no známa mi vravela, že tam musí byť uvedená aj plat zamestnancov?
    Vlasta ano, musi byt uvedena predpokladana mzda novoprijateho zamestnanca, vyplnis prihohu 12- zamer, je to tam po jednotlivych bodoch.
    Lucia štefaňakova ďakujem za radu
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Vzory podnikatelskych zamerov mas na internete, ma to byt tvoj podnikatelsky zamer - na jeho uskutocnenie pravdepodobne potrebujes zamestnancov a niektori z nich mozu byt aj s poskytnutim prispevku podla § 51a zakona o zamestnanosti. Over si na urade ci im staci podnikatelsky zamer alebo chcu podnikatelsky plan - su to rozne dokumenty s roznym rozsahom a strukturou - uradnici si ich casto mylia.

    Podnikateľský zámer pre zamestnanie z upsvar podľa § 51a-vzor podnikat. zámeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.