Zavrieť

Porady

Kvalifikovany a lacny uctovnik a danovy poradca v ba???

Ahoj vsetkym.Hladam kvalifikovaneho uctovnika a danoveho poradcu v BA.Samozrejme cenovo dostupneho.Prosim o VAse referencie.Uvital by som aj priblizne ceny za polozku.Som zacinajuci podnikatel nie som ekonom ako vacsina z Vas.

Dakujem S pozdravom Diego
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Diego 2
    Ahoj vsetkym.Hladam kvalifikovaneho uctovnika a danoveho poradcu v BA.Samozrejme cenovo dostupneho.Prosim o VAse referencie.Uvital by som aj priblizne ceny za polozku.Som zacinajuci podnikatel nie som ekonom ako vacsina z Vas.

    Dakujem S pozdravom Diego
    Co pre teba znamená kvalifikovaný a lacný? Za vedomosti sa predsa platí primeraná cena!!!

    marula je offline (nepripojený) marula

    ekonóm marula
    Ten, kto roky pracuje na sebe, študuje zákony, stará sa o klientelu, drží kanceláriu, platí odvody a dane... nemôže byť lacný. Lacní sú len tí, ktorí ani netušia, do akého rizika vstupujú oni sami, ale najmä vystavujú riziku tých, ktorí za cenu rýchlo a lacno získanej klientely ponúkajú ceny úmerné ich odbornosti.... Žiaľ, v účtovníckej praxi je "fuškárov" viac ako dosť. Každý, kto chce v tomto fachu začať, musí byť najpr učeň a potom si môže zapýtať cenu...

    Verci je offline (nepripojený) Verci

    Verci
    Záleží čo potrebuješ viac daňové alebo účtovné poradnenstvo aj skúsený účtovníci už majú svojích daňových podacov. Ak to zvláda jeden človek tak
    to stojí viac a platíš len jedného. Zapamätaj si,že dôveruj ale preveruj a hlavne pri hladaní účtovníkov platí vždy.

    Kvalifikovany a lacny uctovnik a danovy poradca v ba???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.