Zavrieť

Porady

babetta 210 výkon

zdravím mam babettu 210 a v pôvodnom stave ide +-40 odrezal som z kolena výfuku a ide cca 42-45 a teraz som vymenil rozetu za 35 zubovu a ide zhruba
50-55 po rovinke ale hore kopcom a rozbehy su velmi slabe čo s tým lebo tovarenska rycholst je 50 km/h a ako som hovoril ide len 40 v povodnom stave
Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Čo s tým? Nasadiť pôvodný výfuk. Ty - mudrlant - si si neuvedomil, že je to DVOJTAKT! A dĺžka výfuku je presne prispôsobená k režimu nasávania zmesi paliva z kľukovky nad válec - vytvára sa proti tlak. Ak ufikneš z výfuku, rýchlejšie sa síce výfukové plyny odvedú, ale o to sa dostane menej zmesi nad válec. A potom môžeš pridávať koľko chceš - výkon je v prdeli.....
    Mimochodom - továrenská rýchlosť sa neudáva - tú majú len pri skúšobných testoch. Uvádza sa maximálna rýchlosť 40 km/h!
    http://babetta.prehlad-motocyklov.sk...abetta-typ-210
    Ak chceš zvýšiť výkon - https://www.google.sk/search?q=babet...FchxFAod3J4Asg - nerobí sa to odrezaním výfuku, ale úpravou sania vzduchu (filter) a úpravou karburátora.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jakub458 a čo si myslič o výmenení karburatora zo simsona lebo niekde som čital že to pomôže
    misoft A čo takto miesto pôvodného dať karburátor z babety, ale DelOro - kvalitnejší?
    Chobot Nemôžeš chcieť od mačky, aby behala ako jaguár....

    Ja som mal dlhé roky Pioniera. Ani som sa neznažil ho upravovať, Síce žiadne delo, ale na premiestňovanie bol dobrý. Potom mi ho ukradli.
    jakub458 a o kolko to zvýši výkon lebo ako čítam tak čítam kamarat ma babetu a ide stálych 60 a moja do kopca ledva 30 po rovinke 40-50.... a v tlmiči je stale 8 cm kolena výfuku tak preco by som mal nechavat len 5 cm?
    misoft Hele - upravovať výkon sa dá i inak, ale to je už väčší zásah do motora.
    jakub458 ja by som nechcel vôbec zasahovat do motora skôr výfuk rozeta karburator ...
    a niekde som čital že sa da urobit nejaké tzv Turbo robí sa to na karburator je to vlastne nasavanie vzduchu ale vo velkom množstve
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.