Zavrieť

Porady

Mozem byt tehotna?

Ahojte prosim vas pomozte mi... Menstruacia mi meska uz 8 dni... A den ked som mala dostat menzes som mala hnedy vytok s krvou 2 dni.. Na internete som citala ze sa mi oplodnilo vajicko.. No neviem ci je to pravda.. Ale bolia ma prsia a pod bruskom... Ked lezim citim tlkot srdca ale mlzbo si to len namyslam ze to citim.. Este som si nerobila test.. Prosim pomozte mi a odpiste mi niekto.. Dakujem velmo pekne za kazdy pomoc.. Aspon mi poradte co mam robit dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 05.09.15 at 06:40
3 komentárov     zbaliť
korela nebrala si nejaké lieky počas predchádzajúceho mesiaca? ibuprofen a pod.? stačila by aj jedna pilulka.
arizona co s tym ma ibuprofen korel???
korela Môže spôsobiť problémy pri uhniezdnení oplodneného vajíčka. Možný je aj vplyv v neskoršom štádiu, ale to nemám potvrdené. Treba sa spýtať lekára.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    predpokladam, ze nemas vela rokov, ked tak panikaris.
    Nemusi to byt tehotenstvo, moze to byt hormonalna nerovnovaha napr.
    A stres moze ovplyvnit meskanie menstruacie tiez.
    hnedy vytok v den predpokladanej menstruacie ma tazko nie o spolocne s oplodnenim vajicka. ale take krvacanie moze prist, ak uz si tehotna, pri prvych terminoch povodnej menstruacie .
    skludni sa, chod si do lekarne kupit tehotensky test, ktory do velkej miery tehotenstvo potvrdi ci vyvrati.
    tlkot srdca mozes citit po tyzdni meskania menstruacie nanajvys svoj, prvorodicky citia aj pohyby tak najskor v polovici tehotenstva, co je po 4-5 mesiacoch.

    a ak to neprestane, teda ak menstruaciu nedostanes, treba navstivit gynekologa, aby vylucil cystu ci to tehotenstvo potvrdil.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Co cakas,aku pomoc? S cim?
    Ak chces vediet,ci si tehotna,odpoved ti da jedine lekar. Nik ti cez monitor pocitaca do maternice nevidi
    Naposledy upravil arizona : 09.09.15 at 05:24

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ku gynekológovi, buď potvrdí tehotenstvo alebo nie. Tiež poznám taký prípad,
    čo si čítala na internete.

    Asi ja je offline (nepripojený) Asi ja

    Asi ja
    Ahoj ... Doteraz si mala menštuáciu pravidelne?? Môže to byť aj tým, ak si len začala pred nedávnom pohlavne žiť s partnerom, vtedy môže menštruácia meškať. Srdiečko môžeš cítiť aj zo strachu,ten robí divy. Hlavne sa musíš trošku ukľudniť a naozaj kúp tehotenský test. Držím palce
    lacotinka "" Môže to byť aj tým, ak si len začala pred nedávnom pohlavne žiť ""
    tožžžžžžžžžžžžžž

    Nebolo by zle začať až vtedy, keď na to "má" = potom by sa nebála - - ak teda ozaj už začala
    ale logicky : Ak nezačala, prečo by sa pýtala?

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Tehotensky test je volnopredajny v lekarni. Ak jeho vysledok je negativny, treba vyhladat lekarsku pomoc, nakolko moze ist aj o ine gynekologicke ochorenie.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    pockaj este tyzden a potom si sprav ten test,a ked bude negativny,utekaj si kupit par prezervativov,nech buduci mesiac nemusis znova riesit rovnaky Problem.... :-D

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.