Zavrieť

Porady

ako nájdem môjho otca?

cca do tých 6tich rokov sme boli spolu, nasledovne odišiel do Anglicka, odvtedy len pár rokov v kontakte, teraz nič.
Narodil sa v r. 1794, má brata Zdena Marcina, ktorému sa taktiež už neozýva.
Mama naňho podávala exekúcie, čiže je pochopiteľné, že o sebe nechce dať vedieť, čo pre mňa veci trochu komplikuje.
Snažím sa nájsť spôsob, akým ho nájdem, keďže sme kvôli mobilným číslam stratili kontakt.
Naposledy upravil Sarah Marcinová : 05.09.15 at 19:33
11943372_1649109965347492_969666819_n.jpg  
13 komentárov     zbaliť
veronikasad koľko máš rokov ? Poštu pre teba si neskúšala (ak teda máš odvahu na takéto zviditelnenie sa) ?
Sarah Marcinová 14 áno rozmýšľala, ale neviem, či by som to spravila aj napriek tomu zviditeľneniu sa no...
Sarah Marcinová veď to už vlastne zrušili, nie?
taiko mozno keby si dala meno?
Sarah Marcinová Peter Marcin, cca 40 r.
taiko mne ta fotka pride sko z Belgicka, alebo z Holandska.
Sarah Marcinová nie nie, ja som si to googlila, to je presne Bournemouth beach, si pozri
buchač keď som bola menšia, boli sme spolu, no on odišiel do Anglicka. Informácie o ňom nejaké mám (pre viac info - spýtajte sa) a snažím sa nájsť spôsob, akým ho nájdem, a ako vidíte, skúšam všetko možné. Nejaká pomoc?
===========================
Ja sa nepýtam...tie si mala dať hneď na začiatku...ale to je jedno.
Opýtam sa ale inak.

Odkiaľ máš nejaké informácie ?
Ale kde sú tie všetky informácie od mamy ?
...a koľko máš vlastne rokov ?
Ty ani nevieš presne, koľko má rokov ?
Sú rozvedení ? Platí alimenty, ak ich ešte musí?

Mimochodom...nezatajuje sa ?...a s tým súvisí všetko ?
Sarah Marcinová Odkiaľ mám informácie ? od rodinných príslušníkov (od tety z jeho a maminej strany, mamy atd...)
Čo sa týka mojej blbo položenej otázky, áno uvedomujem si to, a ospravedňujem sa. už je opravená, ajkeď tie informácie čo viem, sú v tejto situácii nepotrebné.

mám 14

Sú rozvedení ? Platí alimenty, ak ich ešte musí?
áno sú, už platí
Mimochodom...nezatajuje sa ?...a s tým súvisí všetko ? áno zatajuje, preto je ťažšie ho nájsť,schováva sa z toho dôvodu, že sa zadĺžil, čiže ak by sa vrátil na SR, dostal by sa akurát do basy...
veronikasad Chýba ti ako otec, alebo ho hľadáš kvoli nedoplatkom na alimentoch ?
Sarah Marcinová mne je jedno čo vlastní alebo koľko peňazí mi položí na ruku. Chýba mi ako môj otec, lebo ho mám rada, aj napriek všetkému, čo sa stalo.
veronikasad Tak skús tú stránku na FB, čo som ti priložila odkaz ,,,
lacotinka "" Sarah Marcinová (Včera 21:12) mne je jedno čo vlastní alebo koľko peňazí mi položí na ruku. Chýba mi ako môj otec, lebo ho mám rada, aj napriek všetkému, čo sa stalo. ""

- teraz ti to ešte nepôjde
- možno o pár rokov áno
/ na hocijaký vzťah treba dvoch
/ tí dvaja to musia aj chcieť
/ a musia súčasne
/ u vás to vyzerá na príliš jednostranné
/ a na 99% vzťahovo neperspektívne !!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Nechce sa mi veriť, že spretŕhal všetky kontakty so Slovenskom.Žiješ v tom istom meste kde sa narodil? Skús navštíviť jeho starých kamarátov, spolužiakov, susedov.
    Sarah Marcinová Skvelý nápad. Pokúsim sa zistiť, ktorí to sú, a spýtam sa mamy, či sa môj otec narodil v Michalovciach alebo niekde inde. Vďaka.
    arizona Ja som presvedcena, ze aj jeho rodicia a surodenci by vedeli povedat viac...

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    neviem, či by si zašla až do takého riešenia - na facebook, tu je síce veľa ľudí prihlásených, ale na facebook a iné siete sa prihlasuje nekonečné množstvo
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Sarah Marcinová vyzerá to tak, že on fb nemá, hľadala som ho tam už, nielen ja, aj moje tety a tak... Písala som si s ľuďmi z Anglicka, nie len cez fb, aj iné appky, zatiaľ nič ale skúšam stále
    Terezia13 nehľadaj pod menom, vytvor si stránku alebo skús nájsť stránku, kde niekoho hľadajú, on nemusí mať, ale môže ho niekto poznať
    Sarah Marcinová skúsim, áno budem stále kontaktovať ľudí, vďaka za tip
    veronikasad skús tu
    https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...hpJaBeD0WQW0Zw
    Sarah Marcinová ďakujem Ti
    arizona Skus aj tu,mozno ho niekto pozna https://www.facebook.com/slovakia.uk
    Aj tu mas zopar linkov na stranky http://www.slovenskecentrum.sk/sk//p...aci-v-anglicku
    arizona Skus napisat na tie fora,ze ho hladas. Ale nejako "citlivo", s peknym odkazom,ze ti napr.chyba... Lebo ako pises, ak ho mama nahana s exekutormi,je mozne, ze sa neozve,lebo ma strach.
    Sarah Marcinová jasné, ďakujem Ti veľmi pekne
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Sarah Marcinová (Dnes 20:34)
    Sú rozvedení ? Platí alimenty, ak ich ešte musí?
    áno sú, už platí
    Sárka...
    Teraz je to už iná reč.
    Aj napriek Tvojmu veku máš moje plus...nie každý sa na niečo také dá.

    --------------------------------
    Ako odrazový mostík by mohol poslúžiť kontakt-účet-adresa, odkiaľ prichádzajú alimenty.
    Lenže tu je jeden veľký problém...a to je práve ten vek. Si totiž maloletá a tým pádom právne považovaná za nespôsobilá na určité úkony.
    Zahraničie je zahraničie...a ak nevieš komunikovať v jazyku, tak proste končíš.
    Ďaľší problém vidím v samotnej korešpodencii...ono sa niečo dá poslať mailom, no niečo teda už nie. Samotná korešpodencia má aj svoje pravidlá.
    ---------------------------------
    Takže také niečo by som zveril niekomu inému, najlepší by bol právnik v danej oblasti...ALE to sa zasa nedoplatíš.
    Sarah Marcinová Na to, odkiaľ prichádzajú peniaze som sa mamy nepýtala, vlastne mi ani nenapadlo na to ísť týmto smerom.
    Angličtinu mám v malíčku, do Anglicka však momentálne ísť nemôžem, lebo na to potrebujem otcov podpis...a áno, právnik by v mojom prípade nebol najlepší nápad. Škoda, že si naveľa vecí, ktoré mi kedysi rozprával otec nepamätám.
    Sarah Marcinová ďakujem Ti za Tvoju odpoveď. Niečo ešte povymýšľam

    ako nájdem môjho otca?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.