Zavrieť

Porady

Piskot dietata

Moje 1 a pol ročné dieťa v kuse piští , či sa teší alebo sa hnevá alebo niečo chce. Sem tam rozpráva mama, tata, daj a podobne ale viac času trávi hlasným pišťaním. Prosím vás mohli by ste mi napísať či to robia aj vaše deti?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Nereagovať na piskot, dať najavo, že to je neželaný prejav a nedopiští sa k svojmu cieľu. Robí to aj môj mladší vnuk, ale teda on skôr vrieska, a príšerne- a stačilo mu 2 dni dať jednoznačne najavo, že s vrieskaním si vymôže akurát ignoráciu. Nebavím sa o chorobe, hlade, smäde, bolesti, plnej plienke, ale o maznavosti a skúšaní, ako si vymôcť svoje.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    A nechces sa to radsej spytat na modrom konikovi?
    Tam je tych aktualnych mamiciek podstatne viac
    http://www.modrykonik.sk/
    Jana Niko Ďakujem za info.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Toto je tvoje prvé dieťa? Myslím, že takéto prejavy u 1 1/2 ročného dieťaťa sú úplne normálne, ja by som sa tým netrápila.. V tomto veku ešte dieťa nevie prejaviť svoje pocity "ako človek", na to potrebuje ešte určitý čas.. Skús s dieťatkom viac komunikovať, pomenovávať veci, rozprávať rozprávky, spolu čítať knižky.. Toto je vek na to ako stvorený, deti to majú radi..
    Pozri si tento link http://www.g-kreativ.sk/index.php?op...mid=59&lang=sk, ale zase sa netráp tým, ak nespĺňa tvoje dieťa tabuľkové údaje.. Deti sú rôzne, niektoré sa vyvíjajú rýchlejšie, niektoré pomalšie.. Ale ak by nebolo niečo v poriadku, dobrý detský lekár na to určite príde..
    Jana Niko No práve, že to je už moje druhé dieťa a to po 10 rokoch, ale toto nás privádza do šialenstva! Nás aj susedov keďze má dosť prenikavý hlas. Uvedomujem si to všetko čo si napísala, ale predsa sa chcem uistiť v tom či to robia aj iné deti. Ďakujem
    Žabinka aj môj stredný bol upišťaný, prešlo ho to..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.