Zavrieť

Porady

Orin diagnostika

Teda chcela som sa spýtať, či má z Vás niekto skúsenosti s diagnostikou týmto prístrojom. Dnes bol u nás jeden pán s týmto prístrojom a teraz neviem, či ešte žijem potom čo mi povedal. Aj keď sa liečim u odborných lekárov, celkom znevážil ich liečebné postupy lebo som na tom vraj veľmi zle a pomôže mi len ich prístroj, vďaka ktorému on už 20 rokov neužíva žiadne lieky a je v poriadku. Keď som neprejavila dostatočný záujem o kúpu, začal hneď baliť svoje "pakšamenty". Nemám rada takéto nátlakové situácie, ani som nevedela že k nám príde, vraj ho odporučil sused. Dá sa opierať o výsledky meraní týmto prístrojom? Akú skúsenosť máte Vy? Ďakujem. Po jeho návšteve mi hneď "vyskočil" tlak.



Kabaka123 nedupľuj otázku
Mila123 ak by nejaký diagnostický prístroj fungoval načo by boli ďalšie diagnostické metódy????
uvažuj, že dotyčný chcel predať prístroj,.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Že sa vôbec takým niečím zaoberáš. Zbytočná strata tvojho času. Venuj sa radšej iným veciam.

    Nebolo ti jasné, o čo mu ide? O tvoje zdravie určite nie. Jeho misiou bolo predať ti drahý prístroj.
    Kabaka123 inak povedané "šmejd"

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Už mám v telefóne 3 čísla z Orinu označené nedvíhať...oni keď získajú kontakt, jednoducho si ho vypýtajú od nejakého zákazníka, že idú robiť zadarmo procedúry a potom sú otravní ako vši. Okamžite som ich vždy zrušila. Ako dobre, že nepoznám ani Orin, ani našťastie vši....:-)))
    evamarcisinova Ďakujem, ja som tú skúsenosť len potrebovala dostať zo seba, lebo ma išlo poraziť. Tiež ich ruším pri telef.kontakte, ale ten prišiel rovno do dvora a manžel ho pustil do domu, myslel že to ide klient ku mne. Takže aj manžel dostal poučenie.Prepáčte ak som obťažovala. Všetkým prajem krásny aj keď upršaný víkend.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    tak asi žiješ,keď sem píšeš.......susedovi by som sa pekne poďakovala,to by si za klobúk nedal...........načo si si púšťala vôbec cudzieho chlapa do bytu. .......
    Mila123 ktorému susedovi? všetkým?????
    kopretinka no to ja neviem,ktorého suseda má na mysli zadávateľka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.