Zavrieť

Porady

Serialy v anglictine s anglickymi titulkami, kde pozerat online pripadne stiahnut?

Nevie niekto poradit stranku kde sa daju online pozerat (pripadne aj stiahnut) rozne serialy (pripadne filmy) v anglickom jazyku s anglickymi titulkami?

Zatial som nasiel len take stranky kde sa daju pozerat serialy bud dabovane do cestiny alebo slovenciny maximalne take ze boli v povodnom anglickom zneni ale s ceskymi alebo slovenskymi titulkami.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    online neviem, ale ved daj do googla: tv online with subtitles in english

    a stiahnut vies cez torrenty a niektore prehravace podporuju aj priame vyhladavanie titulkov, pripadne sa titulky daju stiahnut z roznych serverov - staci pouzit google

    doplnenie
    nasla som: http://engsub.org
    Naposledy upravil avalik : 30.09.15 at 19:32

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    1. netflix
    2. torrent, news
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik Sorry, Netflix is not available in your country yet. ........ Príchod na Slovensko potvrdil pre Stratégie šéf komunikácie Netflixu Cliff Edwards. A povedal aj, kedy sa tak stane: na Slovensku bude Netflix najneskôr do konca roku 2016.
    taiko jaj vidis , to ma nenapadlo. Ale da sa pouzit taky servis, ze budes svoje internetove spojenie tunelovat cez krajinu, kde to povolenie je. teda vojdes u seba do tunela a napr v NL vylezies a pozeras netflix Myslim, ze oni kukaju len na IP. Nikdy so to neskusal, ale cital som na forach, ze sa to da.
    Tak sa da napr pozerat CZ HBO GO zo zahranicia, ked je HBO zaregistrovane na SK/CZ karte.
    avalik tak toto ma zaujima vies blizsie info?
    taiko aha tu http://himanen.info/how-to-make-netf...inux-2-abroad/
    Chlapk robi nieco podobne z BE na finsky netflix
    Jaj ale treba asi dodat, ze musis mat funkcy netflix v nejakej krajine, alebo niekoho, kto Ta pusti k sebe .
    avalik ok, idem luskat, dik
    taiko Ked mas niekoho niekde, kde je netflix pristupny, tak Ti s tym velmi rad pomozem
    avalik mam, za mlakou, dik ozvem sa neskor ... momentalne pozeram film z toho linku co som dala do odpovede ... len nie vzdy su tam titulky
    misoft Medzi nami - babami - takéto "oblbovanie" - to sa vola PROXY. Čiže na Slovensku sa ti bude tváriť, že sosáš odniekiaľ z Californie....
    avalik jj ... poznám to z filmov , len som to ešte neskúšala
    Mária27 teda, obdivujem vás, pre mňa cudzia reč - nemyslím angličtinu
    taiko nevadi, kazdy vieme, nieco ine
      zbaliť

    zaq5000 je offline (nepripojený) zaq5000

    zaq5000
    netflix funguje krasne, treba pouzit addon v chrome ktory sa vola Hola


    testovane niekolko mesiacov
    avalik funguje!!! dakujem ... vyskusane na NBC ... aj s titulkami ... super

    Serialy v anglictine s anglickymi titulkami, kde pozerat online pripadne stiahnut?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.