Zavrieť

Porady

Kniha Jázd v MRP

Potrebovala by som vedieť ako sa v MRP navolujú obojsmerné jazdy alebo ako to zadávate. Mám jazdu napr. z TN do BA a z BA do TN v jeden deň. Neviem či to musím zadávať v programe do dvoch riadkov (najprv zadať cestu Tn-Ba a potom druhý zápis Ba-Tn) či nie je nejaká funkcia aby to bolo jedným zápisom a navoliť tam len ,že ide o cestu tam a späť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    dve možnosti..
    1. urobíš len jednu cestu - Miesto odchodu TN, Miesto jednania BA, počet km x2..
    2. prečítaj si manuál http://mrp.sk/download/manualy/MRPjus/e-Manual.pdf strana 108-125.. na strane 119 Generator jázd sa píše o nastavení možných ciest, aj o nastavení typu jazdy "tam aj späť "
    ja využívam možnosť č.1, ale ak máš pravidelne takéto rovnaké cesty, asi je jednoduchšie nastaviť si to podľa možnosti č.2..
    NikolaUcto ďakujem, spravila som to tak že je to vyzerá ako jednosmerná jazda Tn-BA ale vlastne je to cesta tam a späť (čo som navolila v nastaveniach) aj s načítanými kilometrami. Čas od - do je potom asi tiež len čas trvania cesty tam..to sa nemá načítavať za obidve myslím podľa manuálu. Načítavaš teda iba kilometre za obidve jazdy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.