Zavrieť

Porady

Obyčajný list sa stratil

Myslia si,že keď je to posielané obyčajne,tak to nikomu nebude chýbať?!

Dobry 24.09 som z Rakuska poslala dve obalky jeden do Madarska jeden na Slovensko. Obycajne!! Ten do Mad. 29.9 v poriadku dosiel. Ten druhy na Slov. Este ani do dnes! Na poste povedali obycajna zasielka nic s tym nemozu robit. No a co?! Zato este je dolezity. Co by som mohla robit aby sa list nasiel? :'(
Naposledy upravil Mária27 : 06.10.15 at 15:12 Dôvod: vystihujúci nadpis
Consultix Dovolim si offtopic. Ako dieta som byva na Cervenej armady 49. Detsku lekarku som mal na Ceskoslovenskej armady 47, na prizemi obytneho domu. Raz sme isli s mamo na kontrolu a aby som necakal v cakarni plnej chorych ludi, tak v tej zime sa mi nechcelo stat na ulici a cakal som vo vedlajsom vchode Ceskoslovenskej armady 49. Na postovych schrankach bola pekna pohladnica s panoramu Honolulu, tak som si ju zobral do ruky a pozrel. Bola pre mojich rodicov od kamaratky emigrantky...
Dve ponaucenia: Nahody nie su. Zasielka moze byt vsade.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Obycajne posielany list tazko dohladas,lebo ten sa nijako neeviduje. Ak ti zalezi na doruceni posielaj doporucene
    Kabaka123 tak tak
    Kabaka123 presne tak

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Môže byť kdekoľvek, aj v susedovej schránke. Veľa záleží na doručovateľoch a ich dôslednosti.
    ivka70 Mohol sa stratit uz v Rakusku na poste .....
    korela Áno, aj, skutočne kdekoľvek. Ale čo je horšie, že takto sa môže "stratiť" kvôli doručovateľom aj žltý lístok od doporučených zásielok.
    Nám sa bežne pošta prehadzovala roky v okolí po susedoch, akoby tú prácu vykonávali ľudia bez schopnosti čítania adries. Keď som to na našej pošte a aj doručovacej pošte reklamovala, tak ma vedúca poučila, že mám podať sťažnosť aj s 20 Sk poplatkom?! Konečne máme spoľahlivú mladú ženu, ale i tak sa stane, že vhodí nesprávne.
    Ja som to potom riešila tak, že akoby "zbytočné" zásielky som si nechávala - katalógy, reklamy ak tam boli adresy a pod. V jednom chúlostivom prípade mi to pomohlo, uznali mi, že som oznámenie nemusela obdržať. Ale to by nemala byť cesta k riešeniu, iba ospravedlnenie situácie.
    Odvtedy hlavne výpisy z banky iba na adresu dieťaťa, do bytu, tam sa to nemôže stať. To je zaujímavé.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Podla mna, kludne este moze prist. Z Rakuska sa stane, ze list je doruceny aj hned na dalsi pracovny den, niekedy ide aj 2 tyzdne.

    Obyčajný list sa stratil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.