Zavrieť

Porady

RZZP ako vysporiadat nedoplatok

Trosku som mimo z RZZP.
Na vykaze nedoplatkov je suma 305,23 EUR.
sumar "Vysledok RZ upraveny" = sumar "Vysledok RZ zam-tel" = suma na Vykaze nedoplatkov.
Navysila som odvody o 4,09 EUR jednemu zam-covi kedze mal nedoplatok uvadzany v stlpci "Vysledok RZ zam-nec".
Pracujem kratucko v Humane.
Pri tvorbe prevodneho prikazu mi ale automaticky hodilo sumu 305,23+4,09 = 309,32 EUR. Ja som to rucne opravila a poslala do poistovne len tych 305,23 EUR z vykazu. Robim nieco zle? Alebo som len nenasla logiku preco mam poistovni poslat viac ako je suma uvedena na vykaze nedoplatkov?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    moschin0 je offline (nepripojený) moschin0

    moschin0
    nedoplatok rozlisujes ci je na strane zamestnanca alebo zamestnavatela, pomocou jednotlivych kodov to zadas do programu a sa to zlikviduje. Sam program vystavi prikaz, v akej vyske sa ma urobit odvod do zdravotnej. asi si pouzila zly kod, ked ti to navysilo odvody. ked nahodou si poslala viac, ZP ti vrati preplatok, resp. bude sumu kumulovana.

    RZZP ako vysporiadat nedoplatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.