Zavrieť

Porady

zháňam - kurzy a školenia

Dobrý deň rada by som sa informovala čo musím spĺňať a kde sa môžem vyškoliť, aby som mohla byť lektorom BOZP na slovensku. A taktiež sa chcem spýtať, či mi neviete poradiť kurz pre technické kreslenie v stavebníctve, čítanie výkresovej dokumentácie... Mám ukončenú VŠ na strojníckej fakulte, výrobné výkresy... mi problém nerobia. Za všetky odpovede vopred ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    frzanony je offline (nepripojený) frzanony

    Odpracoval som 40 rokov ako inšpektor v oblasti BOZP ...viac frzanony
    Cez google si nájdi Národný inšpektorát práce, potom vydané osvedčenia a oprávnenia a vyhľadať skupinu 01.2 podľa regiónu a ďalších kritérií ktoré by vyhovovali. Pokiaľ sa nič nezmení „ani myslenie niektorých ľudí“ tak školenie z BOZP prichádza do úvahy najskôr o viac ako 5 rokov od dnes.

    kamosBA je offline (nepripojený) kamosBA

    kamosBA
    ak chcete skolit dodavatelsky, teda nie ako zamestnanec firmy v ktorej skolite, potrebujete ziskat osvedcenie bezpecnostneho technika, zalozit si zivnost, na NIP ziskat opravnenie na vzdelavanie a takisto musite absolvovat lektorsky kurz. ak to je este aktualne a mate zaujem, napiste mi sukromnu spravu pre viac informacii.

    zháňam - kurzy a školenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.