Zavrieť

Porady

Aspoň trocha kvalitný webhosting na Slovensku?

Viete mi niekto poradit dobreho spravcu domen a wehbosting? Kvalita sluzieb a hlavne zakaznickeho servisu u toho nasho (kedysi renomovaneho) uz dosiahla absolutne dno.

Nam na tom bezi celkom bezny web a na druhej domene e-shop. Nic mimoriadne.

Doppnenie otazky - Preco si to este komplikovat hostingom v zahranici? Mne by uplne stacilo, keby isli bezne trivialne funkcie tak ako maju. Napriklad nemozem si aktivivat automaticku odpoved na e-mial, pretoze si tym paralyzujem schranku. Nefunguje ochrana pred zacyklenim, takze mi pride 30.000 automatickych mailov za noc a to je koniec, riesi sa to potom cele doobedie a kedze maju zakaznicky servis doby kammennej, tak aj tak musim nakoniec zmazat obsah celej schranky.
Naposledy upravil misomiso : 10.10.15 at 19:40
Consultix Preco mas poziadavku, ze to musi byt SK hosting? Iny dovod okrem zvysovania HDP?
BTW, co by malo bezat na tom hostingu? Tiez to nie je vzdy uplne jedno...
Chces shared, alebo VPS?
Consultix Neviem koho so tym myslel, osobne mam hosting uz dlho v zahranici a nikdy som s nimi nic riesit nemusel, vzdy vsetko fungovalo. Platim nejakych 56USD za polrok, mam neobmedzeny pocet mailov, domen, databaz... Urcite je tam nejake kapaictne obmedzenie na ulozisku, ale v zivote som to nemusel riesit... A zatial sa mi nestalo, aby som nieco nevedel (nemal moznost) si nastavit. A to teda casto vymyslam a spekulujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Aspoň trocha kvalitný webhosting na Slovensku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.