Zavrieť

Porady

TV SAMSUNG nefunguje od včera

Prosím, poraďte, nejde TV , na obrazovke ukazuje - žiadne kanály v zozname, tie nasledujúce pokyny spustite automatické ladenie robím, stále nič. Aj som tie káble vytlahla, opäť zasunula, nič.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Ak nemáš iný TV prijímač, kde by si odskúšala, či máš vôbec signál, tak zavolaj poskytovateľovi, že nemáš v kábli signál. Prídu, premerajú, možno opravia. Možno vypadol signál, alebo sa niekde prerušil kábel. To nevyzerá byť na poruchu TV prístroja.
    branislavp Už som zavolala technika.. Ďakujem.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ja mam upc....tiez som raz takto opravili "na dialku"....som zavolala.....a daco postvaral....dal pokyny co som mala nemala robit a bolo
    branislavp lujza ďakujem.
    misoft ....dačo postvárali... jednoducho - ako zákazníkovi poslali na telku refresh - znovu načítanie. I mne niekedy vyhodí bez signálu, alebo kódovaný signál (a to mám zaplatené). Pokiaľ je to cez deň - brnknem fónom a o chvíľu naskočí - pošle opravný signál po kábli.

    TV SAMSUNG nefunguje od včera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.