Zavrieť

Porady

50.výročie svadby

Zdravím,potreboval by som poradiť,moji starkovci budú mať 50-te výročie svadby no neviem čo by som im mal podarovať,rozmýšľal som o nejakej torte,poriadnej kytici kvetov,šampanskom pobyt,či nejaký wellness,alebo dovolenku si bohužiaľ nemôžem dovoliť.Vie mi niekto poradiť,pomôcť? Ďakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Vyrob im rodostrom aj s fotkami v peknom ráme na stenu. Garantujem zaručený úspech.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Mária Mojžišová, lacotinka, Peggynka, lujza.j, Mila123
    5

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ludom v ich veku uz nie su moc vzacne nejake " hmotne dary".
    Myslim,ze najvacsiu radost im urobis,ak zariadis,aby prisli vsetci im blizki a urobte si spolocne posedenie,bud pri spolocnom obede,alebo pri kavicke a par zakuskoch. Na to budu radi spominat.
    Ak su nejaki spolocenski,mozno by ich potesili nejake listky do divadla,alebo nieco podobne,co maju radi
    Janiela Veru, veru, v kruhu blízkych to bude najlepšie.
    lacotinka V kruhu je ozaj dobre.
    Ťažší prípad je, ak by bola rodina rozhádaná do "kosoštvorca"

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    A pripadne starsi ludia ocenia aj darcekovy kos s potravinami, ktore by si sami nedovolili kupit. Ale zasa ziadna exotika. Skor nejake kvalitne pastety, syry, cokolada, nejake dobre vinko ...
    Naposledy upravil ivka70 : 18.10.15 at 17:24
    babka - ježibabka S darčekovým košom súhlasím, ale fakt iba bežné veci. Naša generácia nebola zvyknutá na terajšie vymýšľance. A ešte ak dostane takých košov viacej, aj by to chcel potom niekomu dať, tak nevie od koho čo bolo a nemôže, aby sa to dotyčnému nevrátilo a neurazil sa. Potom to len zavadzia. Vlastná skúsenosť.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nie honosné dary sú podstatné ,najdôležitejšia je srdečnosť medzi ľudmi. Takže aj to,čo si napísal, s milým srdcom k tomu, ich určite poteší.
    lacotinka Jo :

    Úsmev je to najviac, čo môžeš v živote dostať
    (prípadne aj dať )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.