Zavrieť

Porady

Otváracia súvaha

Ahojte robil už niekto z vás otváraciu súvahu pri založení spoločnosti v softwéri Omega?? Viete mi s tým pomôcť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Nahodenie počiatočných stavov do programu Omega sa robí cez ID, príp. zID, ak ide o hodnoty v cudzej mene. Doklad je potrebné uložiť do obdobia Otvorenie. Zároveň je potrebné nahodiť saldokontné doklady cez menu Evidencia - Účtovné doklady - Funkcie - Ďalšie funkcie - Počiatočné saldkonto... v prípade potreby u nich funguje Hotline..musím povedať, že vždy, ochotne a rýchlo pomôžu....

    tu je link na videonávod : http://www.kros.sk/27393

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Softver ma urcite navod, napovedu - pomocnika, na svojej stranke ma aj riesene priklady, riesene konkretne otazky aj tu na porade to uz bolo urcite zodpovedane - staci pouzit vyhladavac.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katka41 v návode nie je to, čo potrebujem, nič tam nie je doriešené, preto som otvorila novú "diskusiu"
    avalik Neotvorila si diskusiu ale zalozila si otazku.

    Dole na stranke mas okrem navodu aj etiketu porady a tam sa uvadza:
    Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
    Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
    V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
    Katka41 OK, pardon, každý niekedy začína. Ospravedlňujem sa Vám pani/pán. Keď nemáte k veci odpovedať nemusíte to ani komentovať. Namiesto zbytočných rečí sa nájde niekto, kto odpovie aj napriek tomu, že to bolo v roku 2004 už riešené. Pekný deň
    avalik Dala si vseobecnu otazku, tak si dostala vseobecnu odpoved, takze sa ukludni a pouzi vyhladavac alebo upresni otazku co konkretne nevies. Nikto ti tu diplomovu pracu o otvaracej suvahe so vsetkymi moznymi variantami pisat nebude.
    Katka41 neviem čo je nejasné na otázke urobenia otváracej súvahy v omege. Ked v tom neúčtuješ a v živote si v tom nerobila, tak to nekomentuj. Pani pod tebou nemala problém.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.