Zavrieť

Porady

Prenos aplikácií z pamäte tabletu na SD-kartu.

Mám tablet Prestigio PMT 3037 3G. Nainštalovala som si doňho navigáciu Sygic, no neviem si to presunúť na SD-kartu, nakoľko mapy sú veľké a mne už v pamäti, nezostalo miesta. Poradte prosím, ako sa to dá presunúť. Ďakujem vopred,ingrid.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Postup :

    http://magazin.navigaciavmobile.sk/t...e-na-sd-kartu/

    --------------------------------------

    Druhá verzia je vymazanie všetkého súvisiaceho so Sygicom a následne zopakovanie inštalácie priamo na kartu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Neviem ako Prestigio, ale každý tablet by mal mať funkciu Nastavenia. V nej by malo byť Aplikácie. Tam je zoznam všetkých nainštalovaných aplikácií (i ten Sygic) - stačí na to kliknúť (dotknúť sa) a vyskočia informácie o aplikácii. A malo by tam byť aj Presunúť na kartu SD.
    A mapy pre Sygic sa tiež dajú ukladať na SD kartu - len teraz už neviem, ako - dávnejšie som sťahoval, ale mám ich na SD karte - mám dojem že sa i pýta, kde uložiť.
    buchač Jednoznačne takéto onačiny dať na kartu....na dobrú a silnú kartu.
    Samotný stroj má pamäť o ničom.
    misoft No veď na kartu. Ja mám na 32GB karte všetky aplikácie, ktoré sa dali presunúť. I foto a ostatné...
    A mám taký dojem, že keď sa Sygic na SD kartu presunie - sám si stiahnuté mapy ukladá na SD kartu tiež, má na to svoj "chlievik".....
    Kabaka123 20.10.15 08:14 priradil do Porady
    Kabaka123 20.10.15 08:14 odstránil(a) z Porady

    Prenos aplikácií z pamäte tabletu na SD-kartu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.