Zavrieť

Porady

Sprevádzanie dieťaťa na vyšetrenie do zariadenia XY, s.r.o.

Syn je celiatik a na základe odporúčania lekárky sme boli na denzitometrii. Firma, ktorá vykonáva toto vyšetrenie, sídli v priestoroch Fakultnej nemocnice. Na priepustku pre zamestnávateľa mi dali pečiatku XY, s.r.o. (neuvádzam reálny názov firmy). Zamestnávateľ mi odmietol túto uznať s odôvodnením, že z pečiatky nie je zrejmé, že ide o zdravotnícke zariadenie. Na stránke TSK figuruje firma ako ambulantné zdravotnícke zariadenie. Vytlačila som z netu informáciu, že ide o ortopedickú ambulanciu. Ani napriek tomu mi to neakceptujú. Postupuje zamestnávateľ správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Zavolaj si do tej ambulancie a zisti, preco ti nedali peciatku s kodom poskytovatela zdravotnej starostlivosti - ak tu peciatku maju, tak tam chod znova a daj si ju na povodnu priepustku doplnit.
    ivka70 Alebo nech ti ich potvrdenie potvrdi lekar, ktory ta na to vysetrenie odporucil.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nepostupujú správne. Poskytovateľ ZS nemusí byť len štátna firma. Môže byť aj súkromná spoločnosť, ktorá má povolenie od VÚC na prevádzkonvanie odbornej ambulancie. Zdravotnícke zariadenie môže ma aj právnu formu s.r.o.

    Sprevádzanie dieťaťa na vyšetrenie do zariadenia XY, s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.