Zavrieť

Porady

prevzatie kaviarne/baru

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu aby som sa zorientovala trochu. Mám záujem prebrať kaviareň/bar. Teda momentálny majiteľ ho odstupuje. A teda moja otázka by bola, že či pri odstúpení a teda prebratí kaviarne treba obehať všetko to ako pri novom zriadení? Myslím teda všetky možné potvrdenia od hygieny, SOZA, colný úrad a pod. Vopred ďakujem za odpovede.
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Preco ju odstupuje?
0 0
luckagala luckagala

luckagala je offline (nepripojený) luckagala

ako dôvod mi bolo povedané zaneprázdenosť a teda že danému baru sa už nemôže toľko venovať keďže musí stíhať aj svoje zamestnanie aj rodinu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ak ten bar nepoznas ako ide...tak takymto kecom never....!!....nikto co ide...nepusti.....
0 0
luckagala luckagala

luckagala je offline (nepripojený) luckagala

Ďakujem za starosť a dobre mienenú radu no potrebovala by som skôr odpoveď na moje otázky ak s tým má niekto skúsenosť
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Závisí od toho ako sa to odstupuje. Ak kúpnou predajnou zmluvou na majetok tak všetko odznova. Ak to má napríklad na s.r.o. a predá ti celú s.r.o., tak nič obehávať nemusíš.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať