Zavrieť

Porady

Hrca v kolene



v lavom kolene som si nahmatala hrču ktora boli pri stlačeni,inak nemam ani opuchnute aj chodit možem bez bolesti.čo to može byt?
Naposledy upravil ivka70 : 23.10.15 at 20:03
taiko kde presne je ta hrca? Je tepla?
Alena 38 Z vnutornej strany kolena smerom k pravemu kolenu ak ma chapeš a nie je tepla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Je ťažké stanoviť diagnózu bez osobného kontaktu. Najlepšie spravíš, ak zájdeš za lekárom.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Alena 38 som objednana na buduci štvrtok len mam velky strach
    Tweety nestrachuj sa, možno je to len tuková hrčka
    Alena 38 je to tvrde tak sa bojim či to nie je nador
    taiko eeeeeej, maj rozum. Co sa bojis niecoho , co nemas potvrdene?
    "Ten most prekrocis, ked k nemu prides ".
      zbaliť

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Myslíš,že ti povie niekto diagnozu cez internet:-) :-) :-) -ja by som počkala čo zistí lekár a myslím,že každý človek sa bojí zlého výsledku....ale zas netreba hneď myslieť na najhoršie...držím paste určite to zvládneš

    Centrum je offline (nepripojený) Centrum

    Dôchodkyňa, pracovne stále aktívna. Pred nástupom na dôchodok v rôznych ekonomických funkciách, vedúca ek.odboru, fin. riad., ekonom ...viac Centrum
    Môže to byť aj bazalion (nezhudbný nádor ), prehmataj miesto, či je dobre ohraničený. Ak je to dobre opúzdrené doporučujem chirurgicky dať odstrániť., najlepšie hneď. Potom ešte histologia povie viac. Ak je to ono, čo si myslím, aj keby tam boli nejaké zbytky pozitívne, tento druh nemetastazuje do iných častí tela !
    Ja som si také čosi presne na tom istom mieste "pestovala "10 rokov, až ma to minulý rok obmedzovalo v pohybe, začalo koleno bolieť, lebo sa to postupne zväčšovalo a tlačilo na funkčné zdravé časti kolena a som sa konečne odvážila si to dať odstrániť a odvtedy ma ani koleno nebolí, malá ranka sa dávno zahojila. Netreba sa báť, ani podceňovať.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Centrum = dôchodkyňa
    Môže to byť aj bazalion (nezhudbný nádor ), prehmataj miesto, či je dobre ohraničený. Ak je to dobre opúzdrené doporučujem chirurgicky dať odstrániť., najlepšie hneď.
    ========================

    Ty si MUDr. na dôchodku ???
    Centrum Nebuď ironický, pretrpela som si to, Tebe želám aby si podobné nikdy neriešil !!! Pekný večer.
    buchač Zmeň si nick...

    To "centrum" si pozmeň trebárs na "periféria"...

    Prečítaj a potom buď za múdru.
    http://www.porada.sk/t140934-p75-onk...ml#post2783325
    Alena 38 Je to take okruhle a teraz ma to neboli len mam pocit ze mi to zavadzia..dakujem za rady dufam ze to nebude take vazne
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.