Zavrieť

Porady

Čo darovať starkej k 70.-ke?

Zdravím,rozmýšľam,že by som kúpil starkej ku 70.-ke masážny prístroj na nohy,no všade píšu,že sú hlučné,je to pravda? Predpokladám,že ak ho bude využívať tak to bude v kresle pri telke,takže tá hlučnosť by aj dosť prekážala...má niekto s tým skúsenosti? Prípadne nejaký ten prístroj s čo najmenšou hlučnosťou a prijateľnou cenou,vedel by niekto poradiť? Alebo napadá niekoho niečo iného čím by som ju mohol ešte potešiť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Až má kŕčové žily, nebude to vhodné....nevieme, čo má rada.... vyhrievaná deka alebo vyhrievané papuče na sedenie pri TV by nepotešili? Napríklad aj odšťavovač by mohol potešiť, prípadne album z fotkami detí, vnúčat spravený formou knihy.

    Hlasovalo 8 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    Mária27, poodleman, arizona, lujza.j, Terezia13, Anika61, Kvaka, Katy a R
    8
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Kúúúwa.....keby len kŕčové žily....
    poodleman Áno,bohužiaľ má... zo všetkého najradšej má varenie,pečenie,veľa času trávi práve v kuchyni,ale už má toľko vecí kolo toho,že fakt už neviem,že čo. Tie vyhrievané papuče sa mi celkom aj pozdávajú,nakoľko som si všimol,že neraz si ich masíruje a sťažuje si,že ich má studené.Odšťavovač aj všeličo možné už má...Každopádne díky
    korela buchač, čo tebe hneď nenapadne? Ty si myslíš, že v staršom veku má každý niečo naduté, vyduté, nezdravé?
    Mama mala hladké nohy až do smrti (85), jej sestra nie. Rozdielne zamestnania.
    buchač korela (Dnes 20:28) buchač, čo tebe hneď nenapadne? Ty si myslíš, že v staršom veku má každý niečo naduté, vyduté, nezdravé?
    Mama mala hladké nohy až do smrti (85), jej sestra nie. Rozdielne zamestnania.
    =========================

    NEDRÁŽDI bosou-hladkou nohou štrkáča po hlavičke...
    --------------------------------------
    Otázky nedávam, Ty nezvykneš veľmi odpovedať.
    korela Ako kedy. Asi ako ty.
      zbaliť

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Častejšie návštevy potomkov a kus reči. (Najčastejšia odpoveď "Ja už všetko mám", "Vravte ako sa vám darí" "Nie že prídete až na Vianoce a budúce narodeniny")

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    misa2, lujza.j, MisS_KafenQa, Dav, korela, Anika61, Katy a R
    7
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misa2 tiez si myslim, ze castejsie navstevy a pripadne nejake prechadzky trebars na kavicku, alebo niekam len tak do parku, spravia vacsiu radost ako "ohrievace starych kosti".
    terezamaria Ja by som nerobila posmešky z vyhrievaných papúč,vyhrievanej deky.... je to výborná vec....tým nechcem povedať, že v cukrárni, kaviarni na kávičke a zákusku je zle....prípadne byť častejšie s rodinkou....ale možno s tou rodinkou babka je dostatočne často.....
    Mária27 je to výbroná vec, aj malý vyhrievací vankúš
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    nad masážnymi prístrojmi by som už neuvažovala, a čo tak relaxačný pobyt v kúpeľoch? poprípade spoločný obed v reštaurácii v kruhu rodiny
    Naposledy upravil Terezia13 : 25.10.15 at 18:14
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    poodleman Aj ten už je...a pobyt,veľmi rád by som,ale financie nepustia...
    Terezia13 víkendové relaxačné pobyty nie sú drahé - trebárs Dudince, Piešťany, Kováčová a podobne
    pavol54 V sedemdesiatke už len s doprovodom
    Mária27 by si sa čudoval !
    pavol54 máš pravdu to závisí na kvalite pohybového ústrojenstva
    BXLmiami :-)) Polovica lekárov v tom veku ešte slúži-nedobrovoľne.O zubároch nehovorím pozri sa okolo seba.Zober ju na krásny večer s ľudovou hudbou do nejakej reštiky čo Koliby. :-)
    pavol54 No vidíš a upratovačka od zubárov už musela mať kvôli kĺbom doprovod (ale tie kĺby boli vydreté od ľadvín)
    korela Mama sama do Bardejovských kúpeľov, nechcela odvoz ani späť. V 80-ke.
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Foto kniha alebo el. foto rámik s rodinnými fotografiami. Dobré vínko, krásna kytica , dobrá bonboniéra a láskavé a milé slová.
    bea Tak
    bea Ja by som tiež uvažovala s fotoknihou. Tomu sa určite poteší každý starší človek. Sám si to nedá dokopy. To hovorím z vlastných skúseností - budem mať na rok 70 a veru by ma fotokniha veľmi potešila
    nooooo ak môžem poradiť, tak my sme našej babke na 90tku kúpili televízor Moja babka ale má nevýhodu v tom že je na vozíku a tým pádom je práve televízor (okrem nás samozrejme) najlepším spoločníkom. A teda sme ani nemali nad tým uvažovať
    Inak, ešte čo také zvykneme babke kupovať, keď má alebo nemá okrúhliny je darčekový kôš so všelijakými výživovými doplnkami, drogeriou, vitamínmi a sušeným ovocím a pod.podľa toho čo má najradšej a čo využíva tiež super tip na darček si myslím
    Naposledy upravil ivka70 : 31.05.16 at 09:32 Dôvod: odstranenie reklamy

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Na ten vikendovy pobyt v kupeloch sa mozete zlozit a vyuzit zlavovy portal.
    Alebo zajazd na putnicke miesto - ak je veriaca (a niekto ist s nou).

    Čo darovať starkej k 70.-ke?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.