Zavrieť

Porady

problém s prihlásením

Dobrý deň, viem, že to sem nepatrí, ale možno sa to stalo už niekomu a vedel by mi poradiť.... pred dvoma dňami sa mi pri prihlásení na FB objavil oznam, že sa mám o prihlásenie pokúsiť neskôr, lebo sa často prihlasujem... to bolo ráno, večer som to skúsila zas a znova to isté, tak som to nechala na ráno, ráno znova ten istý oznam-nič som nemenila, s doterajším heslom som fungovala doteraz. Tak som poprosila dcéru, nech sa prihlási na moje konto cez jej notebook a facebook bol k dispozícii, no keď som sa chcela prihlásiť ja na svojom počítači, tak znova ten oznam. Na centre pomoci som podobný problém nenašla, do FB konta sa viem dostať iba tak, že použijem iný prehliadač/už som na treťom/, ale po odhlásení mi znova vypíše ten oznam... Neviem, čo s tým, súvisí to nejak s ID? Na email mi z FB neposlali nijaké info, či oznam, že niečo s mojím účtom nie je v poriadku. Nemal niekto tento problém?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    aj mne sa to stalo v nedeľu a zmazala som históriu za 1 týždeň v prehliadači Chrome. a pri znovuprihlásení mi to už nevypisovalo a bez problému som sa prihlásila.

    pakesz33 je offline (nepripojený) pakesz33

    pakesz33
    Dobrý deň!Aj mne takisto vypisuje,aj manželke ale len na Chrome.skušali sme na telefone.tam ide aj na pc ale cez internet explorer.aj ja by som rád vedel prečo.niekto nejaký tip ?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Rena26 dnes to už ide ako má,ja mám prehliadač Microsoft Edge ale prihlásiť mi to šlo práve na Chrome, niekomu vraj pomohlo stlačenie kláve ctrl+f5, ja som si zmenila heslo
    Kabaka123 už samotné f5 by mohlo pomôcť... nakoľko je to funkcia na REFRESH stránky... obnovenie...
    pakesz33 no už od večera ide.asi niečo prerábali.zajtra uvidíme.dúfam že bude dobrý
    buchač ale len na Chrome...
    ....aj ja by som rád vedel prečo.niekto nejaký tip ?
    ========================

    LEBO Chrome...od slova Chromý ...
      zbaliť

    problém s prihlásením

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.