Zavrieť

Porady

predaj bez zivnosti cez paypal nasledna zmena a prechod na zivnost

Dobry den, momentalne som vyrobil a predal par veci cez zahranicnce inzertne portali a platby boli realizovane cez paypal, aby som zisitil ci je o moje produkty zaujem. Momentalne chcem zacat predavat oficialne na zivnost na slovensku, v europe a aj mimo europy.

Rad by som sa opytal ci si mozem nechat ten isty paypal ucet aj pri podnikani, ci by nahodou kontrola nezistovala historiu toho uctu a financie na nom este pred zacatim zivnosti ?

Mam este par otazok k paypalu, no na tie asi zalozim dalsiu otazku

Ď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Oficiálne si si mal živnosť založiť už pred tým ako si vôbec začal predávať. ale chápem tvoju motiváciu, prečo si to neurobil.

    PayPal účet si ponecháš ten istý, ale zmeníš ty Typ účtu z Personal na Business.

    predaj bez zivnosti cez paypal nasledna zmena a prechod na zivnost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.