Zavrieť

Porady

Porovnanie pevného internetu od rôznych poskytovateľov

končí mi zmluva u dodávateľa internetu a zvýšil mi cenu za interntet (Slovanet) .... som si tým nepočítala, tak ho chcem vymeniť (5 Mbit) .....
zisťovala som si ceny u iných poskytovateľov a sú lacnejší o cca 2 Eurá na mesiac..... aké máte skúsenosti s inými poskytovateľmi? ktorý z nich je najspoľahlivejší
3 komentárov     zbaliť
misoft Mnoho miest, mnoho poskytovateľov, mnoho možností, mnoho cien. JAJA11 - ako máme poradiť, keď vieme len to, že Slovanet? Lebo na Plute je stráááááášne pomalý internet......
JAJA11 ja viem, už som si to hodila do toho porovnávača, ale nerozumiem tým cenám a Slovanet tam má nižšie ceny ako mi dal do zmluvy......
erik555 a to su ake ceny? Idealne pripojenie je cez optiku, zial ale nie kazdy ma k tej sieti pristup.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zavisi od miesta, typu poskytovaneho internetu a aj od tvojich ocakavani ....

    Porovnaj si niekde, ake mas moznost, stranok je viac, napr.
    http://www.porada.sk/t272120-velmi-z...internetu.html
    a potom sa pripadne spytaj na skusenosti s tym, koho sluzby mas moznost vobec vyuzit.
    Lebo popisovat, ze ja mam dobru skusenost s XXX na optike, ked ty si optiku od neho nemozes dat zaviest je zbytocne.
    JAJA11 ďakujem za tip, ten prvý link je skvelý a dal mi hádam všetkých, ktorí sú v našej oblasti :-) mám už niektoré vytipované, chcem len bežný dsl internet 5Mbitový, doma sme už len dvaja, občas cez víkend, keď sú deti doma, tak sa brzdíme, ale stačilo nám to doteraz :-) len v tomto období, keď každý robí akcie a znižuje ceny, tak sa mi nepáči, ak mi niekto dvihne cenu :-( tak hľadám inde a porovnávam :-)

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    My máme optiku od Orange a som spokojný.

    Na tvojom mieste by som si zistil a spísal všetkých dostupných poskytovateľov, ich služby a potom z toho vyberal.
    Kabaka123 27.10.15 11:13 odstránil(a) z Porady

    Porovnanie pevného internetu od rôznych poskytovateľov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.