Zavrieť

Porady

pristaveny vchod

chcem sa spytat, ci je este mozne dodatocne napadnut susedom novopristaveny vchod s novym oknom, ktory je otoceny do nasho pozemku, kde mame obyvacku s velkymi oknami, uz pri stavbe domu nedodrzal zakonom stanovenu vzdialenost od hranice pozemku, nic s nami nekonzultoval, nic sme mu nepovolili a teraz ked ja staviam plot tak sa mi vyhraza stavebnou komisiou a sudom a zburanim, ja si myslim ze pri takom zasahu do stavby ako som vyssie uviedol by malo byt asi potrebne aj stavebne povolenie a suhlas mna ako suseda, ak sa spravne domnievam a dalej na zaujma ci je mozne pri vyhroteni situacie ziadat aj odstranenie tohto dorabaneho vchodu
buchač Málo infa.

Ale v podstate je jasné z riadkov, že sa "máte veľmi radi" so susedom...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 3 pouzivatelov

    Otázka, nie odpoveď (1)
    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    -3
    buchač ...a dokonca ...." nic sme mu nepovolili "....čiže si veľa dovolili.

    Choré, chorí ľudia...nenormálna doba.
    jozko mrkva presne tak vsetko je ok, ale iba z jeho pohladu
    jozko mrkva a to ze ja teraz staviam plot, ktory je iba reakcoiu na jeho predoslu akciu uz akosi nevonia panovi
    ivka70 ty si stale este nepochopil, ze?
    jozko mrkva ja chapem vsetko velmi dobre a dokonca aj tychto posmeskarov, ktori su nad vecou ale iba v pripade ze sa to nedotyka ich krasneho nekonfliktneho ega, ja ziadam iba o radu a nepotrebujem tu riesit vas vysmech, byvam v tomto dome iba pol roka aj ked stal uz skor ako ten ich a nieje to prijemne ked ti sused pozera pod pokryvku, nikdy som s nikym nemal takyto konflikt a myslel si ze ani mat nebudem, nuz vsetko je raz prvy raz a na margo pana "buchaca" a "bodliaka" pokial ma niekto niekde nieco uz skor a niekto iny ma moznost sa prisposobit a ma viacero moznosti, tak si myslim ze by to mal spravit tak aby boli spokojne obe strany a kedze niesom svina a jeho riesenie som niako prehryzol, tak som cakal aj jeho ustretovost tak preto taka reakcia
    jozko mrkva to nieje nova lokalita, ani novy dom, akurat nebol obyvany a ano realita dnesnych dni je presne taka ty podas ruku a tebe sused oserie plot a dikes ze si mi vysvetlit ze TRT chapem a pokial je ten sused ok a ma aspon trosku sudnosti tak to moze byt fajn aj s tym barovym pultom, ale pokial ta chce tahat po sudoch, na zaklade toho ze on spravi pixxvinu a ty si chces vytvorit aspon kusok sukromia za nemaly financny obnos, tak sa s nim asi treba bavit na rovnakej inteligencnej urovni pann buchas s najvac fajn radami
    jozko mrkva hodnotit svoju vlastnu inteligenciu je ubohe..

    ale vdaka ze si sa s nou so mnou podelil, zostal som z teba uneseny..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.