Zavrieť

Porady

Názor na francúzske bilingválne gymnázium v 8 ročníku

ahojte..chcela by som sa opýtať čo si myslíte o francúzskom bilingvalnom gymnáziu v 8,ročníku, prípadne ak máte niekto skusenosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sarahveresova1127 a čo ak neviem ani základy francúzštiny ( učim sa angličtinu )
    karol.za však tam sa naučíš aj základy a aj všetko ostatné z francúštiny,je tomu venovaná veľká časť v prvom ročníku,preto je aj dĺžka štúdia päť rokov
    Dáša_ celý prvý ročník sa v podstate učia iba jazyk. Majú len minimum iných predmetov. Akurát je problém, aby si ten prvý rok nič nevynechala, lebo potom sa to už asi nedá dobehnúť. Denne majú tak 5 hodín francúzštiny
    Jana Motyčková V pohode, dcéra takto išla z 8. ročníka, nevedela po francúzsky ani slovo, začiatok náročnejší, ale žiaden problém. Teraz je druháčka a je spokojná.
      zbaliť

    ludmila4 je offline (nepripojený) ludmila4

    ludmila4
    Moja dcéra išla z 8, ročníka na bilingválne štúdium nemčiny, ale nemčinu sa už predtým učila, robili aj príjmačky z tohto jazyka a napriek tomu, že prvý ročník je venovaný jazyku bez predchádzajúcich znalostí by to asi nešlo.
    Dáša_ poznám 3 dievčatá, 2 už sú na výške, čo išli takto na francúzske, bez akéhokoľvek vzdelania v tomto jazyku. A ďalšia na španielske. Bez problémov. Teda jazyk bez problémov. Lebo väčšina tiredy bola na podobnej úrovni. Nemčina a angličtina asi bude problém, tam predsa len je predpoklad, že idú takí žiaci, čo už tento jazyk ovládajú, vyučovanie je skôr dostupnejšie.

    Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

    Viera R.
    Na prijímacom pohovore robia testy - podobné ako testy inteligenčné, kde si overia či to dieťa zvládne. Tak mi to bolo vysvetlené. Moja dcéra chodí do prvého ročníka, ale z deviatej triedy. Nevedela z fancúzštiny ani slovo. V triede ich bolo päť, ktorí nemali žiadne vedomosti. Píšu veľa písomiek, zatiaľ píše na 1, 2. Takže vyúčba je asi podľa tých čo sú nováčikovia v jazyku.
    ilona Moja dcéra išla z ôsmeho ročníka, nevedela z francúštiny nič a je rada že tak urobila. Prvý ročník sa venuje francúzskemu jazyku a vôbec s tým nebol problém a v triede takýchto bolo viac.

    Názor na francúzske bilingválne gymnázium v 8 ročníku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.