Zavrieť

Porady

tak isto sa pytam či ma niekto skusenosti s touto firmou

dostal som od nich zmluvu ale žiadaju odo mna 5 percent zo sumy ktoru požadujem a jednu mesačnu splatku vopred tak ak ma niekto s tymto skusenosti nech poradi dakujem vopred
ivka70 a nie ste s martinkou ta ista osoba? zaujimave, oba profily zalozene v jeden den a len tento jeden problem ...hmmmm
branislavp Ak máš tak moc euráčov, tak si požičiavaj stále a stále im aj poplatky plať, ak Ti to nebude vadiť. To je Tvoje rozhodnutie. Ak to podpíšeš tú zmluvu, musíš potom plniť z nej to, čo si svojim podpisom potvrdil. Splácať, splácať, nech sa Ti darí.
Akl tomu nerozumieš, maj s nimi radšej pokoj, môj názor.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky jslancik
mareček a aj martinka, vy ste fakt ******. To na každú ponuku, ktorú dostanete, budete zakladať tému na porade? firiem poskytujúcich nebankové pôžičky je habadej. a u každej máte nárok, každá vám milerada poskytne pôžičku.
misoft ...a každá z vás milerada kožu zoderie.....
jslancik a vo tom to je...

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet Peggynka
Ako môže mať s nimi niekto skúsenosti,keď v tomto "podnikajú" od konca septembra 2015 ? Pozri si na stránke NBS,či vôbec majú licenciu (povolenie) na poskytovanie pôžičiek:http://www.nbs.sk/sk/dohlad-nad-fina...ktov/veritelia
Dobry den, ja este zmluvu nemám,dnes mi len volali ohladom toho,ze som opravnena dostat pozicku a posielaju mi zmluvu.Som zvedava ako tam budu vysvetlene podmienky.Inak v telefone su ustretovi,ale clovek nikdy nevie..vela som sa o nich na nete nedozvedela preto som zalozila tuto temu,som rada,ze aspon niekto sa ozval

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Tak sa pýtam....alebo nech si každý jeden záujemca o takúto ponuku položí nasledujúce otázky :

Mám ešte zvyšok rozumu ?
Viem ešte rozumne uvažovať?
Som ešte vôbec normálna/y ?
Snaží sa ma niekto odrbať ?

P.S.:
Zatvorte niekto obe témy...alebo hoďte na tých dvoch siete a zatvorte do blázinca.

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (2)
lubko6394, Kabaka123
Neužitočné (1)
Nevhodné (1)
0
mareček anjelik ja som sa pytal normalne a nikoho neuražam a ked sa to niekomu nepači tak nech ho siet na seba Pan buchač
buchač Noooo.....
Podľa reakcie si myslím, že som trafil fest presne.

Takže ešte inak.
Nie sieť hodiť...ale dať zvieraciu kazajku, zatvoriť do blázinca a zahodiť kľúč,
---------------------------------
Páči sa Ti hentaká "pôžička"..?

Že vopred máš dať 5% z požičanej sumy a aj prvú splátku.
Pri sume 10.000€ je to 500€ a povedzme splátka 200€...čiže dokopy 700€.

To si neuvedomuješ ? To je čo za podmienka ?
Veď ten, čo chce pôžičku, tak nemá na nejaké výdavky...a už vôbec nie vopred.
ALE ak myslíš, že je výhodná,tak si ju vezmi.

Potom bude nová téma..." Ako sa dostať k svojim peniazom,lebo ma odrbali ?"

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bjuty smis
ja nemám skúsenosti, ale v palbe na markíze každý týždeň plače nejaká babka, ako ju odr.ali....
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Oliwa keby len babka...
branislavp oliva, pravdu máš, keby len babka oplakávala svoje ťažko nažgrlené peniaze. Naletela aj kolegyňa ekonómka paradoxne, ktorá prišla o celé dedičstvo po svojej mame. Fakticky prišla o dom.
Oliwa Dědictví aneb...
Ľahko prišlo, ľahko odišlo...
Ešte to bolo "len" dedičstvo, a nie vlastná strecha nad hlavou...
misoft
Paľba už nie je - je to Reflex.... ale s plakaním - súhlas.... furt sa to spomína "Dajte si pozor" a furt niekto naletí.....
  zbaliť

tak isto sa pytam či ma niekto skusenosti s touto firmou

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.