Zavrieť

Porady

Spárovanie mobilu s autom

Dobrý deň, mám telefón Lenovo P70 a rada by som ho spárovala s autom,ale len niektoré kontakty, či funkcie. je to možné?
ivka70 A ako budes vyberat, ktore kontakty?
a ake funkcie chces sparovat?
s akym autom?
Janikg chcela som spárovať len zopár kontaktov, ktoré najčastejšie používam, žiadne aplikácie,ani sms...a auto Peugeot,ale to je asi jedno,aké auto,či?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    nevieme, aké máš auto, či to podporuje. Mobil, pokiaľ má bluetooth, by nemal byť problém.
    Štandardne sa spáruje funkcia telefonovania a hudba. A "iba niektoré kontakty" - tým myslíš čo? ty si v aute vyberieš pri listovaní zoznamom, komu ideš volať.
    Janikg Myslela som, či môžem spárovať len niektoré kontakty a aplikácie, nie všetky. Či to sa dá nejako blokovať v mobile,alebo v aute.
    jslancik Aky by to malo zmysel? Nechapem zmysel takej selekcie.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Myslim si, ze netusis, co chces vlastne robit.
    Aplikacie z telefonu sa s autom nesynchronizuju, neviem, ci si predstavujes, ze na auute by si hrala nejaku hru , ktoru mas v mobile ciako a co sa tyka telefonneho zoznamu, nemusis si ho dat skopirpvat do auta po pripojeni, staci ti natukat si tie kontakty, ktore chces mat v aute, priamo do telefonneho zonamu v aute.
    A nie je jedni ake auto, lebo SW na komunikaciu s telefonom ma kazde auto trochu iny.
    Janikg Vieš, ja tomu veľmi nerozumiem, preto som sa obrátila na Poradu:-)..a veľmi Ti ďakujem, že máš so mnou trpezlivosť. Jednoducho, len som si tam chcela dať zopár kontaktov a nič viac,preto som chcela vedieť,či sa mi do auta neskopíruje všetko, čo mám v mobile, pretože nič iné tam mať nechcem:-)

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ak si myslíš, že po zmene textu otázky sa zmení aj odpoveď, tak si na omyle.


    Ako spárovať /nespárovať/ určité aplikácie z mobilu
    31.10.15 10:57
    Janikg
    http://www.porada.sk/t273846-ako-spa...ml#post2786372
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janikg Nerozumiem Tvojej narážke...ľudia tu píšu,aby si navzájom pomohli, nie aby to komentovali od veci...Ja tiež robím, čo môžem,aby som sa dozvedela, čo potrebujem, myslím, že tým nikoho neurážam a ty ke´d pomôcť nevieš, tak to aspoň nekomentuj, nestojím o to...
    misoft Milá moja - nevyskakuj. Prečítaj si toto: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
    A povinne!

    Pretože ťa upozornil na fakt, že dupľuješ otázku/časť otázky.
    Mala si možnosť čakať odpoveď v predchádzajúcej otázke a nie zakladať ďalšiu.
    Janikg Ja nevyskakujem, len som vyjadrila svoj názor. Keďže som sa nedočkala odpovede, s ktorou by som bola spokojná, v domnienke, že som to asi hodila do zlej rubriky, tak som to dala do inej. Čo je na tom také hrozné, že ma tu idete teraz rozsekať? Stačilo ma na to normálne upozorniť, nie povýšeneckými komentármi a ja by som to pochopila a stiahla sa. Pravidlá sú pravidlá, ospravedlňujem sa a budem si to pamätať nabudúce. Pekný víkend všetkým.
    misoft Mimochodom - odpoveď si dostala - jslancik ti odpovedal.
    Uvedom si jedno - spárovanie = zdieľanie dát medzi dvoma prístrojmi. Teda ty si len vyberieš, čo sa bude zdieľať - hudba, kontakty - ale ešte filtrovať kontakty na "chcem/nechcem" - to sa už nedá. Tie kontakty - to je jeden súbor v telefóne. Ak chceš, ak to rádio/auto podporuje - stiahni kontakty do rádia a tam si vyber.
    Janikg Ďakujem Ti, to som chcela vedieť...
      zbaliť

    Spárovanie mobilu s autom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.