Zavrieť

Porady

Kľúčna kosť reoperácia(zlomenie)

Zdravím.Mám 2 roky nakrivo a skrátene zrastenú kľúčnu kosť.Z tohto titulu veľké problémy z postavením ramena, trpnutím,praskaním,krčná a iné následky ktoré nejdem rozpisovať.Ortopédi 0 bodov. Potrebujem poradiť kontakt na odborníka pravdepodobne traumatológa alebo niekoho kto by mi poradil alebo niekoho kto má podobnú skúsenosť.Chcel by som to rozpýliť a zafixovať dlahou.Všetci opakujú zrastené a basta a viac ich nezaujíma.
Ďakujem.
Naposledy upravil salomen 33 : 09.11.15 at 18:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Žiaden traumatológ a ani z inej krajiny také niečo nebude robiť.

    ============================

    DOPLNENIE :

    Mám dojem, že nenájdeš tak skoro jedinca s podobným problémom.
    Ale ak máš eminentný záujem na nápravu stavu, tak si operatéra a špitáľ musíš nájsť sám.
    Začneš od štátnych a skončíš u súkromných. Najprv na Slovensku a potom pokračuj v zahraničí.
    Nebolo by od veci informovať sa aj u svojej poisťovne, že ako to je - bude s platbami za výkon.
    Lebo ak nepreplatí, tak asi solídne prevetráš účet.
    Naposledy upravil buchač : 09.11.15 at 18:50
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    salomen 33 Prečo?
    buchač Ujasni si najprv, čo je to traumatológia a čo je chirurgia.
    salomen 33 Už so si ujasnil.Zle som sa vyjadril.Tak úrazová chirurgia.
    buchač Ani úrazová chirurgia...lebo to je to isté = traumatológia.
    salomen 33 Tak mi to objasni ak som stratený v preklade.
    buchač Ty máš stav po nejakom úraze,ktorý trvá už 2 roky .
    Traumatológia rieši akútne - neodkladné - úrazové stavy po nehodách..a podobne.
    Chirurgia tie ostatné prípady.
    salomen 33 Našiel som tu na Porade jeden comment pani ktorá riešila obdobný problém ale už nepíše ako dopadla.Musím to riešiť pretože zlou polohou sa zmenila mechanika ramena a ničí mi to hlavicu ramennej kosti a nemožem riešiť následky ale príčinu.Viem že to nebude jednoduché ani lacné ale nemám na výber.Preto som sa pýtal aj na nejakú konkrétnu či už štátnu alebo súkromnú kliniku u nás či vonku ktorá to bude mať voľu riešiť.
    Ferino12 Klinika SAGAX D. Streda.......skús sa informovať
    salomen 33 Oni robia asi len jednodnovú chirurgiu artroskopiou a ja by som mal otvorenú operáciu.
      zbaliť

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    V staršom príspevku píšeš o dlhodobom zápale v predmetnom ramene. Keď je tam zápal, tak žiadny chirurg nepristúpi na tebou žiadaný zákrok.

    Kľúčna kosť reoperácia(zlomenie)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.